ترکيه

سلام.بچه‌ها من فردا می‌رم شمال!03.gifآخرای هفته ديگه برمی‌گرديم.اگه اونجا کافی‌نت هم دم دست پيدا کردم ميام آپ می‌کنم.اميدوارم تا اونموقع با نظراتتون تنهام نظارين.35.gifراستی مسيج برد وبلاگمو راه اندازی کردم.همون‌جا هم يه سوال ازتون پرسيدم که اميدورام نظراتتونو بگيد و بتونيم بحث داغی راجع به پرسپوليس راه بندازيم. شما هم اگه موضوعی برای بحث داريد اونجا بگيد و همه در ادامه نظراتشون رو بگن.ممنونم.07.gifاول از همه اين خبر باحالو بخونيد و يکم بخنديد:04.gif
ديروز فيفا با ارسال نامه‌ای باشگاه استقلال اونا رو دوباره ضايع کرد تا ما يکم بخنديم!
طبق اين نامه استقلاليا به علت پرداخت نکردن ۹۰هزار دلار رونالد کخ به مدت يک سال حق حضور در هيچ تورنمنتی رو ندارن04.gif...و هيچ بازيکنی هم نمی‌تونه از اين باشگاه به تيمای خارجی بره!04.gifاگه استقلاليا می‌خوان اين محروميت منع شه هم بايد ۲۰۰هزار دلار به فيفا به عنوان جريمه بدن!18.gifاييييييی وووووول فـــــــيــــــــفـــــــا35.gif

در فرودگاه:
کاروان تيم پرسپوليس ديروز با پرواز ساعت ۱۶:۳۰ تهران-آنکارا عازم ترکيه شد.اين اردو يک هفته طول می‌کشه.
فنايی و صالح‌پور اولين بازيکنانی بودن که وارد سالن شماره يک پروازهای خارجی شدن.
بازيکنان سایپا که همسفر پرسپوليسيا بودن حدود يک ساعت ديرتر موقعی که بچه‌های ما داشتن مهر خروج از کشورشونو می‌زدن به فرودگاه رسيدن!در اين زمان هاشمی‌نسب به سمت علی‌آقا دفت و با او خوش و بش کرد.او به مهدوی گفت:«مواظب باش!شماره خطرناکی بوشيدي» آخه همه شماره پنج‌ها به نوعی با پروين به مشکل برخوردن!
سرخ‌پوشان همه با لباس متحدالشکل به فرودگاه و سالن ترانزيت اومده بودن.فقط اين وسط رهبری‌فرد بود که بی‌انضباطی کرده بود و لباس ديگه‌اين پوشيده بود! او به همين دليل ۱۰هزار تومان هم جريمه شد اما بالاخره يه لباس مثل بقيه از ساک يکی از بچه‌ها پيدا شد و بهروز همونجا لباسشو عوض کرد.
علی پروين در بدو ورودش به سالن توسط هواداران محاصره شد و مجبور شد تا لحظه آخر وقت به سوال اينو اون جواب بده.
علی انصاريان وقتی وارد سالن شد که پرسپولسی‌ها می‌خواستن برای مهر خروج از کشور به سمت باجه گذرنامه برن!
بعضی از بازيکنان با ديدن دوستان مطبوعاتيشون به سلام احوالپرسی پرداختن اما زهرچشم سلطان باعث شد اونا هم زود از خبرنگاران فاصله بگيرن!بچه‌ها همه ممنوع‌المصاحبه‌اند و قراره با شروع ليگ هر هفته ۶نفرشون تو يه کنفرانس به سوال خبرنگاران جواب بدن.
بازيکنان تا آخرين لحظه منتظر پول تو جيبی‌شون از مسئولان بودن اما تا لحظات آخرم اين دلارا نرسيد.مثل اينکه تقسيم اين پولا تو ترکيه صورت می‌گيره.
بازيکنان جوون‌تر و گمنام تيم همراه خانواده‌شون به فرودگاه اومده بودن اما بزرگترا تنها بودن.مثل اينکه قديميا يکمم ازشون خرده هم گرفتن که بابا شما خودتون بابابزرگ شدين!
جعفر کاشانی که به همراه کلانی زودتر از بچه‌ها برای حل مشکلات احتمالی به فرودگاه اومده بود هنگام خداحافظی به بازيکنان گفت:«مردم از شما توقع داردن.لطفا باانگيزه‌تر تمرين کنيد.اميدوارم موفق باشيد»
ديروز يه دروازه‌بان بلندقد ۱۹۵سانتی‌متری از صربستان به نام «ساويچ بوبام» برای تست دادن به سفارش زوبل به ايران اومد و با تيم به ترکيه رفت! اگه او مورد تاييد زوبل قرار بگيره،وقتی برگشت قراردادشو ثبت می‌کنه.بوبام ۲۵سال و ۶ماه سن داره.ديروز زوبل با ديدن تعجب و نگرانيه سه دروازه‌بان تيم به آنها گفت:«نگران نباشيد ما قرارداد هيچکدام از شما را فسخ نمی‌کنيم.شما امسال در پرسپوليس ماندنی هستيد.»
تا اونجايی که تو يه عکس ديدم کاروان پرسپوليس شامل اين بازيکنان بود:داوود فنايی.علی سلمانی.ابراهيم اسدی.علی انصاريان.پژمان جمشيدی.فرشيد کريمی.محمد محمدی.علی‌رضا امامی‌فر.مهدی صالح‌پور.بهروز رهبری‌فرد.ساويچ بوبام.حسن خان‌محمدی.سهراب انتظاری.رضا جباری.محمدرضا مهدوی.عارف محمدوند و... و اين همراهان:علی پروين.راينر زوبل.حميد استيلی و... کاظميان به دليل دعوت به تيم‌ملی و مامايی به علت آماده نشدن پاسپورتش به اين سفر نيومدن.

در هواپيما:
پرواز تهران-آنکارا اينبار بدون تاخير سر ساعت ۲۰ به زمين نشست.
راست و دروغشو نمی‌دونم اما مثل اينکه علی انصاريان کلی از پرواز با هواپيما می‌ترسه!بره همين در طول سفر بدجوری سوژه‌ی خنده‌ی پرسپوليسيا و قديميای سایپا شده بود! اکثر بازيکنان اونو با دنيس برگ‌کمپ مقايسه می‌کردن!
کارکنان هواپيما ژامبون گوشت با نوشابه برای مسافرين سرو کردن اما اکثر بازيکنان که کلی گرسنه‌شون بود،با خواهش و تمنا دو پرس غذا خوردن!
پروين و بقيه کادر فنی جلوی هواپيما و بازيکنان بعد از اونا در هواپيما نشستن اما حميد استيلی ترجيح داد دور از هياهوی همه در صندلی آخر بنشينه.
هاشمی‌نسب بعد از ورود به هواپيما خيلی زود خرجشو از سایپاييا جدا کرد و کنار رهبری‌فرد نشست تا نزديک همبازيان سابق باشه!
پرسپوليسيا راس ساعت ۲۰:۳۰ سوار اتوبوس به سمت هتل گرين‌پارک رفتن.
تمرين ديشب تيم به علت خستگی بازيکنان لغو شد اما قراره تيم از امروز روزی دو جلسه تمرين سبک داشته‌باشن.

.:اخبار تيم:.

~افشين پيروانی گفت:«به هيچ‌وجه به پرسپوليس برنمی‌گردم اما بازی در تيم ديگری هم برايم ساده نيست.» 02.gif
~زوبل در يک جلسه به پروين و خطيب گفت:«خط دفاعی تيم ما خيلی خراب است.شما بازيکن خوب نياورده‌ايد.اين تيم مشکل دارد.چرا در يارگيری خوب کار نکرديد؟من در تيم‌ملی گل‌محمدی را زياد نپسنديدم ولی همان يحيی هم بهتر از بعضی‌هاست.اين افشين پيروانی کيست که همه حرفش را می‌زنند؟من در کوچه و خيابان که می‌روم مردم می‌گويند اورا برگردانيد.اگر خوب است پس چرا نمی‌گذاريم بيايد سر تمرين؟» پروين در جواب گفت:«ما خودمان به يحيی گفتيم تو را نمی‌خواهيم حالا چطور به او بگوييم بيا؟!» يکی گفت می‌ةونيم کار رو به کميته فنی بسپاريم.حتی پيشنهاد شد کار رو به باقری بسپارن.مثل اينکه يحيی گفته با حضور بهروز و علی نمی‌تونم کار کنم.در اين ميون يکی از حاضرين قول داد کار يحيی رو بی سروصدا تموم کنه.32.gif
~پروين گفت:«محمد محمدی از ساشا ايليچ بهتر است.»35.gif
~در تقسيم‌بندی هنگام اخذ قرارداد بازيکنان،علی پروين ياغی‌ها رو به عنوان بازيکنان دسته سومی معرفی کرد!11.gif
~حامد کاويانپور قرار بود امروز پاش رو به تيغ جراحان بسپوره اما تازه امروز فهميدم که حامد پاشو جمعه عمل کرده! او از ديروز کار فيزپوتراپی در منزل رو شروع کرده.بيست روز استراحت می‌کنه و بعد از اون آب‌درمانی خواهد داشت.در آخر اگه پيشرفتی نداشت به آلمان می‌ره تا اونجا فيزيوتراپی کنه.14.gif
~عيسی ترائوره بالاخره رسما پاسی شد.او از امروز ساعت ۱۷:۳۰ رسما با پاسيا تمرين می‌کنه.34.gif
~قراره دو مهاجم خارجی در ترکيه برای پرسپوليس تست بدن.يکی از اونا يه مهاجم نيجريه‌ايه که زوبل اعتقاد زيادی بهش داره.03.gif

/ 0 نظر / 13 بازدید