تمرينات تيم‌ملی برای بازی با سوريه

سلام. از شروع تمرينات جديد تيم‌ملی دو بار رفتم کمپ و چند تا مصاحبه با بازيکنا و کادر فنی انجام دادم که براتون می‌ذارم. 21.gif

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

مهدی امیر آبادی :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

شرایط استقلال به عنوان نماینده ایران در آسیا مطلوب نیست

این روزها امیر آبادی یکی از بازیکنان پرانگیزه ای است که هم پای دیگر ملی پوشان تمرین کرده و سعی می کند جای خود را در تیم ملی محکم کند.

وی در خصوص تمرینات یک هفته اخیر گفت : تمرینات سخت و پرفشاری را گذرانیم. الان خدا را شکر کمی روی غلتک افتادیم و کارمان راحت تر شده است.

امیر آبادی در رابطه با حضور قلعه نوئی در تیم ملی گفت : اگر الان هشت بازیکن از تیم ما در تیم ملی حضور دارند به خاطر سرمربی نیست. استقلال قهرمان لیگ شده و این تعداد بازیکن حق تیم قهرمان است. ضمن اینکه دیگر مردم هم فوتبال را به خوبی می فهمند و تصور نمی کنم فکر کنند بازیکنان استقلال به خاطر قلعه نوئی به تیم ملی دعوت می شوند.

وی در مورد وضعیت این روزهای استقلال گفت : شرایط سختی در تیم ما حکم فرما است. از طرفی سرمربی از تیم جدا شده و از طرف دیگر رفاه پول های بازیکنان را نمی دهد. این وضعیت برای تیمی که باید خود را برای جام باشگاه های آسیا آماده کند واقعا سخت است.

امیر آبادی ادامه داد : انجام چند بازی تدارکاتی برای آماده کردن بازیکنان و ارزیابی شرایط بدنی آنها ضروری است.

وی در آخر گفت : به نظر من با نتایجی که تیم در جام جهانی گرفت ، تماشاگران با تیم قهر کردند. از همه آنها می خواهم که به ورزشگاه آمده و تیم ملی کشورشان را حمایت کنند.

 

بختیاری زاده گفت انگیزه ندارم

پرویز مظلومی : رفتار بد با دایی ، بازیکنان دیگر را دلسرد می کند

پرویز مظلومی این روزها تمرین تیم ملی را با دقت فراوان دنبال می کند.

وی در خصوص واگذاری سرمربی گری استقلال به مرفاوی گفت : پیش از این صحبت هایی برای گرفتن این پست با من انجام شده بود اما در هر صورت مسئولان ترجیح دادند مربی گری استقلال را به مرفاوی بسپارند. امیدوارم او در کارش موفق باشد.

مظلومی ادامه داد : قلعه نوئی باید می ماند و نتیجه دست رنجش را در جام باشگاه های آسیا می دید. البته او الان هم به مرفاوی کمک می کند ولی به نظر من نمی شود او هم در تیم ملی باشد و هم در استقلال.

وی در خصوص عدم حضور دایی در لیست جدید تیم ملی گفت : ما نباید با او برخورد بدی داشته باشیم چون او برای بازیکنان تیم ملی الگو است و آنها اگر شاهد چنین برخوردی با دایی باشند ، دلسرد می شود. برزیل هم در جام جهانی بد کار کرد اما رونالدو ، رونالدینیو و کاکا هیچ وقت از طرف مردم برزیل تحقیر نشدند. ضمن اینکه ما به دایی استراحت دادیم و شاید پس از این سه بازی دوباره به تیم ملی دعوت شود !

مظلومی در مورد خداحافظی چند بازیکن از تیم گفت : من بعد از اعلام لیست با باقری صحبت کردم و او گفت در تمرینات حاضر می شود اما نمی دانم چرا نظرش عوض شد ! باز هم آفرین به او که مردانگی کرد و جای خود را به جوان تر ها داد. من با بختیاری زاده صحبت نکردم ولی مثل اینکه او به سرمربی تیم گفته انگیزه ندارم.

وی در مورد کاپیتان آینده تیم ملی گفت : هنوز کاپیتان مشخص نشده اما او مطمئنا کسی خواهد بود که بازی ملی بیشتری داشته و از قدرت مدیریت بالایی برخوردار باشد. در میان لژیونر ها چنین افرادی حضور دارند. (مظلومی در این لحظه به شکل غیر مستقیم از مهدوی کیا به عنوان یکی از گزینه های جدی کاپیتانی تیم ملی یاد کرد.)

 

وحید طالب لو :

حضور این تعداد استقلالی در تیم ملی حق تیم است

وحید طالب لو در خصوص تمرینات دو روز اخیر تیم ملی گفت : با توجه به فرصت کم باقی مانده ، فشار تمرینات بالا است و بیشتر بدنسازی انجام می دهیم.

وی ادامه داد : سال گذشته شرایط سختی بود. ما هم به خاطر لیگ و هم به خاطر جام جهانی چند بار بدنسازی کردیم. با توجه به اینکه مسئولان استقلال هم با من هماهنگ بودند و اجازه دادند چند روز استراحت کنم ، الان شرایط بدنی خوبی دارم.

طالب لو در خصوص بازی های تدارکاتی پیش رو گفت : برگزاری این بازی ها به نفع ما است چون تیم ساختار جدیدی پیدا کرده و می خواهیم با سیستم جدید بازی کنیم. هر چه بازی تدارکاتی بیشتر باشد ، هماهنگی بازیکنان هم بیشتر می شود.

دروازه بان استقلال در خصوص آمدن قلعه نوئی به تیم ملی گفت : این طور نیست که راه ما با آمدن وی هموار شده باشد. داشتن این تعداد بازیکن در تیم ملی حق ما است چون ما بهترین خط دفاع ، بهترین خط حمله و کمترین گل خورده را داشتیم و آقای گل لیگ هم در تیم ما بود. در آخر هم که قهرمان شدیم. من خوشحالم که کادر فنی ایرانی بالای سر تیم است و حداقل اینکه زبان آنها را می فهمیم !

طالب لو در آخر گفت : همه بازی های پیش رو سخت است و باید تلاش کنیم تا بهترین نتایج را در آنها بگیریم. من هم با انگیزه کار خود را دنبال می کنم. انشالله که بتوانیم برای تیم ملی کشورمان مفید و افتخار آفرین باشیم.

 

حسن رودباریان :

سوریه تیمی نیست که بتواند در برابر ما قد علم کند

حسن رودباریان ، یکی از دروازه بانان دعوت شده به تیم ملی در خصوص تمرینات این تیم گفت : فعلا بیشتر کار بدنسازی انجام می دهیم و فشار زیاد است. چون فرصت تا بازی با سوریه کم است ، باید بچه ها زودتر به شرایط مساعد بازگردند چرا که اکثر آنها در این مدت تمرین را تعطیل کرده بودند.

وی ادامه داد : من پس از بازگشت از جام جهانی ، دو هفته استراحت کردم و بعد تمریناتم را با تیم ملی امید آغاز نمودم. حدود 20 روز با آنها تمرین کردم و شرایطم هم روز به روز بهتر می شود.

رودباریان در خصوص بازی های تدارکاتی پیش رو گفت : برگزاری چند بازی دوستانه برای هماهنگی بازیکنان واجب است. ضمن اینکه این بازی ها فرصتی به کادر جدید می دهد که بازیکنان را بیشتر بشناسند و بتوانند تیم را ارنج کنند.

دروازه بان تیم ملی در خصوص کادر فنی جدید گفت : فرصت دادن به مربیان داخلی نیاز به زمان دارد و باید در دراز مدت در خصوص عملکرد آنها تصمیم گیری کرد. مهم این است که حداقل با فرهنگ ما بازیکنان بیشتر آشنا هستند و کار با آنها بهتر است.

رودباریان در ادامه گفت : سوریه تیمی نیست که بتواند در برابر ما قد علم کند ولی جذابیت فوتبال به همین است. خدا را شکر این دو روز تمرینات خوب بوده و تا بازی با سوریه بدن ها آماده می شود.

 

هادی شکوری :

بهترین چیز برای تیم ملی بازی تدارکاتی است

هادی شکوری ، ملی پوش تیم پاس در خصوص تمرینات تیم ملی گفت : فعلا بیشتر کارهای بدنی و آمادگی جسمانی انجام می دهیم چون بچه ها از شرایط مسابقه دور هستند. البته بعد از ظهر ها هم روی کارهای تاکتیکی تمرین می کنیم. انشالله با چند جلسه تمرین بچه ها به شرایط آرمانی باز می گردند.

وی ادامه داد : من چون با پاس تمرین داشتم ، فکر می کنم شرایط بدنی ام از بقیه بهتر باشد ولی الان دوره آماده سازی است و سعی می کنم همراه بقیه بازیکنان به شرایط ایده آل برسم.

شکوری در خصوص سرمربی جدید تیم ملی گفت : قلعه نوئی از مربیان جوان و با دانش کشورمان است. حضور یک مربی داخلی در تیم ملی را باید به فال نیک گرفت چون ایشان هم از لحاظ روحی و هم فنی از شرایط بچه ها آگاهی کامل دارند. انشالله در آینده نتیجه این جوان گرایی را می بینیم.

ملی پوش تیم پاس اضافه کرد : بهترین چیز در حال حاضر برای این تیم بازی تدارکاتی است چون بچه ها زیاد با هم نبوده و هماهنگ نیستند.

شکوری در آخر گفت : من در دقایق آخر از لیست تیم ملی برای حضور در جام جهانی خط خوردم و سعی می کنم از تجربه ام استفاده کنم. ضمن اینکه مثل همه بچه ها همه تلاش خودم را انجام دهم تا در لیست نهایی جای داشته باشم.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

اينم يه آمار از تيم محبوبمون‌:

آشوبی بهترین گلزن سرخپوشان در بازی های تدارکاتی اتریش

تیم فوتبال پرسپولیس که از هفته گذشته اردوی خود را در اتریش برگزار کرد ، روز سه شنبه به ایران باز می گردد.

سرخپوشان در این اردوی تدارکاتی سه بازی انجام دادند. آنها در ابتدا در مصاف با لاتزیوی ایتالیا چهار بر یک شکست خوردند. سپس بازی با ویگان اتلتیک انگلیس را چهار بر دو واگذار کردند و در آخرین دیدار برابر تیم دسته سومی اشتگس باخ اتریش 12 بر صفر بازی را بردند.

اسامی گلزنان پرسپولیس در این دیدار ها به شرح زیر است :

4 گل : فرزاد آشوبی (3 گل برابر اشتگس باخ و یک گل برابر ویگان)

3 گل : حسین بادامکی (2 گل برابر اشتگس باخ و یک گل برابر ویگان)

2 گل : رافائل ادرهو (2 گل برابر اشتگس باخ) و جواد کاظمیان (1 گل برابر اشتگس باخ و 1 گل برابر لاتزیو)

1 گل : پژمان نوري ، داود سيد عباسي ، مهرزاد معدنچي ، نيما قويدل (همگی برابر اشتگس باخ)

تمرین پرسپولیس در کمپ اشتابر مارک اتریش

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

پ.ن ۱. گزارش تمرين ديروز تيم‌ملی رو اينجا بخونين. 03.gif
پ.ن ۲. اينجوری نگاشون نکنين ! منه بيچاره هر موقع می‌رم کمپ ، به شکل نيمه جون برمی‌گردم خونه. 04.gif
پ.ن ۳. می‌خواستم لينک اين مصاحبه‌ها رو براتون بذارم که ديگه حالش نبود برم بگردم از آرشيو پانا پيداش کنم‌! اگه می‌خواين برين تو قسمت search خبرگزاری پانا يکی ، دو تا از کلمه های تيترو بنويسين ، پيدا می‌شه ! 04.gif
پ.ن ۴. چند تا مصاحبه ديگه هم بود که به نظرم جالب نيومد ، نذاشتم‌!
پ.ن ۵. يکی از بلاگرا يه مسابقه بين وبلاگای پرسپوليسی ترتيب داده و توش می‌خواد بهترين بلاگو انتخاب کنه. اگر دوست دارين به بلاگ من رای بدين يه سر به اينجا بزنين و در ستون سمت چپ توی نظرسنجی بهم رای بدين. 03.gif
پ.ن ۶. راستی چند تا خبر ديگه هم دارم که شايد براتون جالب باشه : خبر ۱   خبر ۲   خبر ۳   خبر ۴   (اينم از عواقب تنبلی -سوت-)
پ.ن ۷. يه خبر داغ : مهدی واعظی -دروازه‌بان دوپينگی تيم ملی- ۶ ماه از تمامی بازی‌های فوتبال محروم شد. جزئيات خبر رو اينجا بخونين.
پ.ن ۸. فعلا ... 23.gif

/ 0 نظر / 31 بازدید