آری هان > فرشته نجات پرسپوليس ؟!

سلام 19.gif

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

~ نيمه اول

ذوب آهن 3 .................... پرسپوليس صفر<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اسدي و كريمي پرسپوليس را نابود كردند

نيمه اول اولين بازي هفته بيست و دوم ليگ برتر با برتري پر گل ميهمان اصفهاني به پايان رسيد.

در اين ديدار پرسپوليسي ها با احترام به مرحوم مجيد سبزي بازوبند مشكلي بستند و پيش از بازي نيز يك دقيقه سكوت به احترام اين پيشكسوت زحمت كش سرخپوشان اعلام شد.

بازي با شش دقيقه تاخير و به قضاوت هدايت ممبيني آغاز شد.مهمترين نكته عدم حضور علي پروين روي نيمكت پرسپوليس بود.

در دقايق ابتدايي دو تيم حملات سريعي روي دروازه يكديگر صورت دادند.دفاع 5 نفره اصفهاني ها مانع نفوذ بازيكنان سرخپوش مي شد و اين تيم را وادار به سانتر روي دروازه كرد.كاظميان در دو طرف زمين كنار خط طولي ميدان حركت مي كرد و اين وظيفه را بر عهده داشت.

درست در دقيقه 19 بازي خطاي ابراهيم اسدي اعلام شد و داور يك كارت زرد به اين بازيكن نشان داد كه اعتراض وي را در پي داشت.اين اعتراض باعث شد ممبيني عجولانه كارت زرد دوم را به هافبك سرخپوش نشان داده و وي را از بازي اخراج نمايد.

10 نفره شدن پرسپوليس و كم شدن يك يار از خط هافبك ، ميانه ميدان را در اختيار ذوب آهن گذاشت تا حملات اين تيم شدت گيرد.در اين وضعيت توپ به راحتي از هافبك ها رد مي شد و خط دفاعي متزلزل اين تيم نيز قدرت ايستادگي برابر حريف نداشتند.

دقيقه 26 ضربه آزاد ذوب آهن توسط كريمي به شكل ناقصي دفع شد. توپ درست جلو پاي رجب زاده افتاد تا وي در ميان شلوغي جلو محوطه جريمه اولين گل تيمش را به ثمر برساند.

شش دقيقه بعد عوامل ذكر شده در بالا موجب شد رجب زاده به راحتي از هافبك هاي سرخپوش عبور كند و به طرف دروازه شوت نمايد.شوت وي باز هم ريباند شد اما فرهادي جوان از اين توپ به خوبي استفاده كرد و موفق به گلزني شد.

اگر چه آمدن ماهاني به جاي علي زاده ، تا حدودي خط هافبك تيم ميزبان را تقويت كرده بود اما دفاع بد پرسپوليس باز هم مشكل ساز شد تا فرشيد كريمي در يك تك به تك ناچار به خطا شود.اين صحنه در دقيقه 36 به پنالتي منجر شد و گل سوم تيم اصفهاني را در پي داشت.

بايد ديد ابراهيمي كه امروز هدايت پرسپوليس را به عهده دارد براي نيمه دوم چه برنامه اي خواهد داشت و آيا اين تيم از شكستي سخت در خارج از خانه رهايي خواهد يافت يا خير ؟

~ نيمه دوم

ذوب آهن 3 .......................... پرسپوليس صفر

سرخپوشان بي انگيزه باخت را پذيرفتند

90 دقيقه بازي ميان دو تيم ذوب آهن و پرسپوليس با برتري اصفهان به پايان رسيد.

در ابتداي نيمه دوم اين بازي تيم ميزبان چند حمله روي دروازه حريف صورت داد اما دفاع عالي ذوب آهن باعث شد اين تيم از ورود به محوطه جريمه نااميد شده و به دنبال گلزني از راه شوت پشت محوطه باشد اما اين حربه هم نتيجه اي نداشت.

ذوب آهن كه در نيمه اول به هدف خود رسيده بود ، نيمه دوم را كاملا حساب شده دنبال مي كرد و به فكر حفظ نتيجه بود.اگر چه چندين حمله هم روي دروازه سرخپوشان صورت داد و بازيكنان اين تيم چند موقعيت خوب را به هدر دادند.

پرسپوليس با گذشت چند دقيقه از نيمه دوم اميد خود را از دست دادند و تبديل به تيمي كاملا بي انگيزه شد.اين تيم هنوز هم در خط دفاع دچار اشتباهات زيادي مي شد و فضاهاي خالي مناسبي براي تيم اصفهاني به جاي گذاشته بود.

سرخپوشان كه در ابتدا با سه مهاجم به ميدان آمده بودند ، در اين لحظات با كم تحركي انتظاري و تعويض علي زاده تنها با كاظميان حمله مي كردند.اين بازيكن هم به تنهايي نمي توانست كاري از پيش ببرد و به ناچار دست به تك روي هايي بي نتيجه مي زد.

غيبت علي پروين در اين ديدار نشان از وجود مشكلات حل نشده اي در باشگاه محبوب تهراني داشت. اين باشگاه كه هفته گذشته با تلاش انصاري فرد و صحبت هاي صلح آميز وي و پروين به دنبال آرامش بود ، باز هم وارد بحراني خود خواسته شد.

آنچه مسلم مي باشد اين است كه پروين هنوز هم سرمربي پرسپوليس محسوب مي شود و بايد ديد اين بار توجيه وي از عدم همراهي تيمش چه خواهد بود و آيا اين باشگاه به همراه مديرعامل خود باز هم قادر خواهد بود روي مشكلاتش سرپوش بگذارد ؟

پرسپوليس براي اولين بار در تاريخ فوتبال خود هشتمين شكستش در يك فصل را تجربه كرد.در پايان هفته بيست و دوم تعداد شكست هاي اين تيم پر طرفدار از برد هاي آن بيشتر شده و تعداد گل ها نيز به تفاضل منفي يك رسيده است.

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

پ.ن ۱. درگذشت مجيد سبزی پيشكسوت زحمت‌كش تيممون رو به همه‌تون تسليت می‌گم.ما ملت مرده‌پرست ايران عادت كرديم تا كسی رو از دست داديم تازه به يادش بيوفتيم و برای مراسمای آنچنانی بگيريم.فردا ساعت ۱۵ تا ۱۷ مراسم يادبود اين مرد بزرگ فوتبال در مسجد بلال صدا و سيما برگزار می‌شه.
پ.ن ۲. بايد منتظر بمونيم و ببينيم آری هان با تيمی كه فقط اسم پرسپوليس رو به دوش می‌كشه چيكار می‌تونه بكنه...
پ.ن ۳. به نظر من اخراج اسدی درست نبود.به احتمال زياد در اين مورد با هوشنگ نصير زاده مصاحبه می‌كنم.اگه اين کارو کردم ، حرفاشو تا فردا تو بلاگ می‌ذارم.
پ.ن ۴. سه بازيكن نامدار فوتبال جمعه شب برای شركت در تمرينات پرسپوليس وارد تهران شدن.طبق شنيده‌های من اين بازيكنا اشتفان افن‌برگ (كاپيتان سابق بايرن‌مونيخ و تيم ملی آلمان) ، سينيشا ميهايلوويچ (مدافع صربستانی نيمكت‌نشين اينترميلان) و يكی ديگه از بازيكنای اينترميلانه.(البته اين آخری به احتمال زياد از اول فصل بعد مياد) بايد ديد آيا اين بازيكنا واقعا به تيممون ميان و اگه بيان چقدر مفيدن ... ؟
پ.ن ۵. قراره آهنگ آرش و دی‌جی‌علی‌گيتور -كه مطمئنا همه‌تون می‌شناسينش- در مورد تيم‌ملی تو CD فيفا كه از هر كشور حاضر در جام‌جهانی يه آهنگ داره ، قرار بگيره.معلوم نيست فدراسيون چطوری اين آهنگ رو قبول كرده !
پ.ن ۶. امروز انصاری‌فرد يه جلسه با پيروانی داشت و اونم اعلام كرد كه چون در حال تحصيل برای گرفتن مدرك فوق‌ليسانسه فعلا نمی‌تونه به طور جدی با تيم همكاری كنه.البته اون گفت كه می‌تونه به عنوان مشاور كنار پرسپوليس باشه.پيرواني به تازگی کلاس پيشرفته مربی‌گری رو تو باشگاه " پاری سن ژرمن " فرانسه گذرونده.
پ.ن ۷. تئودور يونگ دستار سرمربی جديد تيم امروز با پرسپوليس رفته بود اصفهان.آری هان هم از روز چهارشنبه کارشو رسما شروع می‌کنه.
پ.ن ۸. بازی بعدی : پنجشنبه ۲۷ بهمن > ساعت ۱۶:۱۵ > پرسپوليس - برق
پ.ن ۹. تا بعد ... 23.gif

/ 0 نظر / 17 بازدید