هوادار واقعی پرسپوليس باشيد

سلام.بدون هيچ حرفي ازتون مي خوام اطلاعيه باشگاه پرسپوليس كه ديروز –15 بهمن- منتشر شد رو بخونيد.

*‌ هواداران به هوش باشند *<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از هواداران پرشور و صاحبان اصلی این باشگاه خواست تا ضمن رعايت شئونات ورزشی و فرهنگی ، راه موفقيت هرچه بيشتر تيم فوتبال پيروزی را فراهم کنند.در اين اطلاعيه از طرفداران پروپاقرص خواسته شده ، هوشيارتر از هميشه باشند و مجال خودنمايی به گروهی معدود تماشاگرنما و معلوم الحال که قصد و نيت آنان بر همه آشکار است ، ندهند .

در اين اطلاعيه با تاکيد بر اجرای برنامه‌های حرفه‌ای و توسعه روابط با باشگاه‌های معتبر اروپا ، از هواداران خواسته شده تا ضمن رعايت شعائر فرهنگی و اسلامی ، يار و ياور باشگاه پرسپوليس و طيف نوگرا باشند و اسباب موفقيت روزافزون تيم فوتبال اين باشگاه را فراهم آورند .

اين باشگاه همچنين از هوشمندی و همکاری کادر فنی تقدير کرد و تاکيد نمود که حفظ شان و جايگاه پيشکسوتان و معلمان سرلوحه برنامه‌های پرسپوليس است و يقينا از تجارب و دانش آنان در باشگاه استفاده خواهد شد .

در خاتمه اين اطلاعيه آمده است که استخدام مربی کار آمد خارجی به درخواست مکرر سرمربی محترم تيم صورت گرفته و مراد از جذب آری هان ، طرد پروين و ديگر معلمان زحمتکش نيست بلکه قصد بر اين است که هوای تازه در ريه‌های طرفداران جاری شود و ميليون‌ها هوادار سينه‌چاک ، بوی نوآوری را استشمام کنند.  /

n6b53r.jpg

فکر می‌کنم نود درصد اين اطلاعيه اثبات حرفای من در بخش کامنت‌های پست قبل باشه و حالا می‌خوام دوباره به چند مورد از اون حرفا اشاره کنم.
بچه‌ها هدف انصاری‌فرد و باشگاه از آوردن آری هان به هيچ‌وجه خرد کردن پروين نيست.اونا هم مثل ما می‌دونن که پروين ، اسطوره پرسپوليس و کسيه که بره باشگاه زحمت زيادی کشيده. پس حداقل برای درست نکردن حاشيه بره تيمم که شده نمی‌خوان بيرونش کنن.
اين خود پروين بود که بعد از باخت سه هفته قبل جلو کلی دوربين تلويزيونی اعلام کرد که می‌ره و ديگه برنمی‌گرده و بعد که با اصرار مديرعامل برگشت ، گفت تا زمان اومدن به مربی خارجی با تيم می‌مونه و بعد پرسپوليسو به سرمربی جديد می‌سپاره.  " ما خودمون از خدامونه که يه سرمربی خارجی خوب بره تيم بياد تا بريم اون بالا با خيال راحت بازی رو تماشا کنيم "  اينا حرفای کسيه که مطمئنا می‌دونه يه سرمربی خوب خارجی احتياج به اختيار تام داره.
بنابراين پروين نمی‌تونه از اومدن آری هان ناراضی باشه.البته شايد آتيش زدن و پاره کردن عکس آری هان -توسط يک عده از کسايی که قبلا هم حاشيه درست کرده بودن و برای همه مشخصه که هوادار پرسپوليس نيستن- باعث شده باشه پروين از حرفاش پشيمون شه و در رفتن شک کنه اما جلسه امروز اون با انصاری‌فرد نشون می‌ده که مديرعامل تيممون فرد باهوشيه که خوب بلده چه موقع دقيقا چه کاری انجام بده.

/  نشست مديرعامل باشگاه پرسپولیس و علی پروين ، روز يکشنبه در محيطی کاملا دوستانه برگزار شد. اين جلسه در دفتر محمدحسن انصاری‌فرد تشکيل شد و دو طرف برای اهداف عاليه باشگاه به توافق نهايی رسيدند. در اين نشست صميمی ، علی پروين برنامه‌های مديرعامل باشگاه را که در راستای تقويت هرچه بيشتر تیم فوتبال پرسپوليس است ، مورد تاييد قرار داد.  /

اين رفتن ، به هيچ‌وجه از ارزشای پروين کم نمی‌کنه.هر سرمربی يه روزی مياد و بالاخره يه روزيم می‌ره و اين پرسپوليسه که هميشه پابرجا می‌مونه.پس اگه يه هوادار عاشق پرسپوليس باشی بايد تيمتو در همه حال حمايت کنی.همون کاری که همه طرفدارای تيمای بزرگ جهان انجام می‌دن و فقط به فکر موفقيت تيم مورد علاقه‌شون هستن ، نه افرادی خاص ...
حالا می‌خوام دليلی که با تکيه به اون می‌تونم ادعا کنم رفتن پروين به نفع تيممونه رو براتون بگم.پروين چندين ساله که تو پرسپوليس سرمربی‌گری می‌کنه.اون يکی از افراديه که تو کشور ما طرفدار فوتبال سنتيه و با اين روش ساليان سال بزرگ شده و چه در مقام سرمربی و چه مربی موفق بوده اما حالا در شرايطی که همه تيما به فکر آوردن مربی‌هايی مثل دنيزلی افتادن و کم‌کم می‌‌خوان با باز کردن پای مربيای بزرگ جهان به ايران قدم در راه پيشرفت بذارن ديگه تفکرات سنتی پروين قدرتشو از دست داده.
اون با اعتقادات خاص خودش اين سالا پا توی کلاس هيچ مدرس بزرگ فوتبالی نذاشته و خودشو بی‌نياز از هر گونه دانش روز فوتبال دنيا می‌دونه.اين در شرايطی اتفاق افتاده که بزرگ‌ترين مربيای جهان هر روزه به دنبال آخرين متدهای تمرينی ، سيستم‌های جديد ، رژيم‌های غذايی بازيکنان ، روانشناسی ورزشی و ... هستن. فوتبال هم مثل هر علم ديگه‌ای هيچ‌وقت تموم نمی‌شه و کسی نيست که بتونه ادعا کنه از همه زير و بم اين ورزش آگاهه اما اين سالا پروين چشمای خودشو روی اين چيزا بست و فقط و فقط راه خودشو رفت.
پس اگر به دنبال پيشرفت در فوتبال ، ارائه يه فوتبال با تاکتيک تيمی مناسب و تکنيک پرورش‌يافته بازيکنا در پرسپوليس هستيم بايد از تعصب کور و بی‌مورد دست برداريم و با بالا بردن سطح تفکراتمون به آينده تيم با اين مديرعامل با علم ، جوون و ايدآليست اميدوار باشيم.مديرعاملی که می‌خواد پرسپوليسی نو بسازه و همه هوادارای واقعی اميدوارن که در کارش موفق باشه.
آخرين صحبت‌های پروين رو با دقت بخونين:

علی پروين : با نظر انصاری‌فرد در باشگاه پرسپوليس فعاليت خواهم کرد
علی پروين بعدازظهر امروز در جريان تمرينات امروز تيم پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگاران نشريات و رسانه‌های ورزشی گفت : جلسه امروز بنده با مديرعامل باشگاه پرسپوليس دوستانه و رضايت‌بخش بود و با نظر ايشان در باشگاه فعاليت خواهم کرد .
سرمربی پرسپوليس در ادامه گفت : من هميشه خود را يک پرسپوليسی وفادار می‌دانم و هيچ پيشنهادی غير از اين باشگاه را نخواهم پذيرفت حتی اگر نيمی از تهران را به من بدهند.
وی اضافه کرد : آری هان با نظر و درخواست بنده به عنوان سرمربی پرسپولیس تعيين شد و قطعا کادر فنی و من با او نشست هماهنگی خواهيم داشت و ما هيچ‌گونه مشکلی در اين خصوص نداريم . به هرحال آری هان يک مربی کاردان در سطح اروپا است و فردی شناخته شده در عرصه جهان به شمار می‌رود .
پروين در ادامه ضمن تکذيب مصاحبه های خيالی امروز که در برخی از نشريات ورزشی به چاپ رسيده ، اضافه کرد : من طی دو روز گذشته با هيچ خبرنگاری صحبت نکرده‌ام لذا اينکه به نقل از بنده گفته شده انصاری‌فرد را برکنار خواهم کرد ، کذب محض است . وی از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه کارگران خواست که دست از مصاحبه های خيالی بردارند و واقعيت‌‌ها را درج کنند.
پروين افزود : در حال حاضر هيچ‌گونه سوء تفاهمی وجود ندارد و همان‌طوری که اعلام کردم بنده از برنامه‌های مديرعامل پرسپولیس حمايت می‌کنم و با نظر انصاری‌فرد در باشگاه فعاليت خواهم‌کرد .
وی در پايان گفت : امروز يکی از دوستان به بنده پيشنهاد جالب توجهی ارايه داد که آن را رد کردم و در اينجا اعلام می‌کنم که پس از آمدن آری هان دیگر هيچ‌گونه مسئوليت فنی نخواهم داشت اما هر کمکی که نياز باشد برای باشگاه پرسپولیس انجام خواهم داد .
اين مصاحبه در شرايطی برگزار شد که بازيکنان تیم فوتبال پرسپولیس زير نظر کادر فنی ، تمرينات آماده سازی را دنبال می‌کردند تا خود را برای مصاف با ذوب‌آهن اصفهان آماده کنند. جو و اوضاع ورزشگاه کارگران کاملا مساعد بود و همه چيز به خوبی و خوشی شروع شد و به پايان رسيد.  /

اگر دقت کنين می‌بينين که با کارهای انصاری‌فرد و رفتار خوب و مناسب پروين همه مشکلات برطرف شده و پرسپوليس کم‌کم داره به آرامش می‌رسه.پس لطفا اجازه نديد اين آرامش به خاطر شعارا و حرفای بی‌مورد يک عده از تماشاگرا در تمرينات و بازی‌ها بر هم بخوره.
و چند تا خبر ديگه که فکر می‌کنم بهتر باشه که شماام بدونين:

ناصر ابراهيمی : نه من استعفا ء دادم نه کماسی
ناصر ابراهیمی مربی پرسابقه پرسپوليس در باره خبر منتشره از سوی برخی از رسانه‌های ورزشی مبنی بر استعفای خود و کماسی ، آنرا کذب محض دانست.وی گفت: خدا را گواه می گيرم اصلاً صحبتی در خصوص استعفا مطرح نشده و بنده و آقای کماسی در این زمينه اقدامی صورت نداده‌ايم وی افزود : بنده تا زمانی که مديرعامل باشگاه پرسپوليس بخواهد در پرسپوليس می‌مانم.ابراهيمی در خصوص استخدام آری هان گفت : علی پروين بار‌ها تاکيد کرده بود که يک مربی ممتاز اروپايی جذب شود که بنده بعضاً شاهد اين درخواست بوده‌ام .تا پيش از آمدن اين مربی هلندی ، کادر فنی در خدمت پرسپوليس خواهد بود و ما هيچگونه مشکلی با انصاری‌فرد نداريم .
وی اضافه کرد : در يکماه گذشته اقداماتی از سوی مديرعامل باشگاه پرسپوليس صورت گرفته که در نوع خود بی‌سابقه و ماندگار است . دعوت از باشگاه بايرن‌مونيخ ، آمدن اوفارل و آلن راجرز به تهران ، برگزاری جشن پيشکسوتان و اکنون دعوت و جذب يک مربی نامدار اروپايی. بنده به عنوان يک مربی پرسابقه و قديمی ، اين حرکات را ایده‌آل می دانم و امیدوارم که تیم فوتبال پرسپوليس بتواند انتظارات به حق هواداران و مديران این باشگاه ريشه‌دار را فراهم کند . مهم نیست که من يا پروين باشيم ، مهم اينست که پرسپوليس جان تازه‌ای بگيرد و بتواند سير صعودی طی کند.
ابراهيمی افزود : از تمامی طرفداران به طور جدی می خواهم که از انجام هرگونه حرکت غير ورزشی خودداری کرده و از توهين به افراد اجتناب کنند . پرسپوليس در دوره نوين خود قصد دارد به سوی حرفه‌ای شدن گام بردارد و طرفداران می‌بايست از برنامه‌های مديران باشگاه به ويژه انصاری‌فرد ، مدير دلسوز و جوان پرسپوليس حمايت کنند. وی در پايان گفت : هدف بايد قدرتمندی اين باشگاه ريشه‌دار باشد ، چه ما باشيم و چه نباشيم ، مهم حرکت رو به جلوی پرسپوليس است که آرزو می کنم تير مسوولان اين باشگاه به هدف بخورد و اين تيم بتواند به جايگ
اه واقعی خود برسد.  /

/  انصاری فرد : دستیار آری هان از روز چهار شنبه شروع می کند
محمد حسن انصاری فرد گفت : " تئودو يونگ " دستيار آری هان روز چهارشنبه هفته جاری به تهران می‌آيد تا هماهنگی های لازم را صورت دهد و با نظارت بر تمرینات آماده سازی و آناليز بازی پرسپولیس و ذوب آهن ، اقدامات اولیه را انجام دهد .
مدير عامل باشگاه پرسپولیس روز يکشنبه افزود : " يونگ " هيچ‌گونه دخالتی بر کار کادر فنی نخواهد داشت نظارت و با نظارت بر امور و کسب اطلاعات لازم ، انجام وظيفه خواهد کرد . انصاری‌فرد ادامه داد : يونگ پس از آمدن آری هان ، کارش را به همراه سر مربی رسماً آغاز خواهد کردو
وی درباره وضعيت کادر فنی گفت : محمود خوردبين و حميد استيلی به فعاليت خود ادامه خواهند داد و ناصر ابراهيمی به عنوان مشاور فعاليت خواهد کرد و کادر فنی از نظرات اين مربی سود خواهد برد . در خصوص ساير مربيان ، به زودی تصميم گيری خواهد شد .البته ابراهيمی می‌تواند با هر تيمی که تمايل داشته باشد قرار داد منعقد کند اما يقيناً از تجارب او استفاده خواهد شد .
وی درباره جلسه امروز خود با ناصر ابراهيمی گفت : جلسه خوبی بود و هماهنگی‌های لازم با ايشان صورت گرفت و مقرر شد کادر فنی تا پيش از آمدن آری هان کارش را با قدرت پيگيری کند . وی افزود: حتماً کادر فنی تيم فوتبال پرسپوليس با آری هان جلسه هماهنگی خواهد داشت و در اين زمينه ، برنامه ريزيهای لازم صورت گرفته است .
وی درباره استخدام بازيکنان جديد گفت: منتظر می مانيم تا اين حرکت با نظر آری هان انجام شود. باشگاه گزينه هايی مد نظر دارد که با نظر سرمربی هلندی اين کار را صورت دهد تا باقدرت بيشتر درجام حذفی شرکت کنيم . انصاری‌فرد درباره پرداخت بدهی طلبکاران گفت: بخشی از بدهی وينگو بگوويچ و دو بازيکن پانامایی فردا ( دوشنبه ) پرداخت می‌شود و در اين خصوص با آنها هماهنگی شده است . طلب ساير افراد نيز به‌زودی به آنان داده خواهد شد.
  /

ناصر ابراهيمی: تابع نظرات باشگاه پرسپوليس هستيم
ناصر ابراهيمی مربی با سابقه پرسپوليس روز يکشنبه پس از جلسه با انصاری‌فرد گفت : نشست بسيار خوبی با مديرعامل پرسپوليس داشتم و تا کيد کردم بنده و ساير کادر فنی تابع نظرات باشگاه هستيم .
وی ادامه داد : کادر فنی با مديرعامل باشگاه هماهنگ است و به هيچ عنوان دوست نداريم کوچکترين خدشه‌ای در روابط دو طرف ايجاد شود. وی افزود : تا پيش از آمدن آری هان هر کمکی که لازم باشد انجام خواهيم داد و به هر حال ما با باشگاه قرارداد داريم و بايد به تعهدات خود عمل کنيم.
مربی پرسپوليس ادامه داد : آقای انصاری‌فرد در جلسه امروز بار ديگر حمايت خود را از علی پروين اعلام کرد و تاکييد نمود که وی افتخارات فراوانی را برای پرسپوليس به ارمغان آورده و باشگاه به هيچ‌وجه دوست ندارد که زحمات وی زير سئوال برود.
ابراهیمی در ادامه خطاب به هواداران گفت : طرفداران پرسپوليس باید هوشيار باشند و حواس خود را جمع کنند . هرکس که امروز عليه مسوولان باشگاه شعار سر دهد ، قطعاً پرسپولیسی واقعی نيست.
وی افزود : ما بهترين تماشاگران دنيا را داريم ، طرفداران متعصب پرسپوليس می بايست صبوری پيشه کنند و يقيين بدانند مديران اين باشگاه ، برای قدرتمندی تيم تلاش می کنند . ابراهيمی در پايان تاکيد کرد انسجام و يک دلی ميان هواداران ، مسوولان ، کادر فنی و بازیکنان و حمايت رسانه ها از برنامه‌های حرفه‌ای مديران باشگاه پرسپوليس ، قطعاً در آینده نتیجه خواهد داد.  /

يه چيز ديگه‌ای که بايد بگم اينه که پرسپوليس در زمان غمخوار به اندازه کافی از طرف تماشاگرا ضربه خورده و مطمئنا اگه عاشق پرسپوليس باشين ، خاطره خوبی از اون دوره نداريد.پس اگه اون کارای تماشاگرا رو مناسب نمی‌دونين ، تکرارش نکنين تا پرسپوليس بتونه با قدرت به کارش ادامه بده.
ديگه اينکه بازم می‌گم که هيچ‌کس نمی‌تونه با قاطعيت از موفقيت آری هان حرف بزنه اما حداقل تيممون با بهره بردن از مربی که سابقه حضور در جام جهانی و چهار بار قهرمانی در جام باشگاه‌های اروپا رو داره ، می‌تونه يه قدم رو به جلو در راه رسيدن به فوتبال روز جهان برداره.

پ.ن ۱. تا اين لحظه هيچ صحبتی در مورد برگزاری بازی عقب افتاده جام حذفی برابر کشت و صنعت نشده ، پس بازی بعدی : يكشنبه 23/11/84 . ساعت 14 . ذوب‌آهن - پرسپوليس
پ.ن ۲. همه اخبار اين پست از سايت رسمی باشگاه پرسپوليس برداشته شده و همين‌جا ازتون می‌خوام که اگه وقتشو دارين برگردين و يه بار ديگه قسمت‌هايی که زيرش خط کشيده شده رو بخونين.
پ.ن ۳. اين مطلب با توجه به اتفاقات اخير و با درخواست مسئول سايت پرسپوليس نوشته شده تا بتونم با بيان نظراتم کمکی کرده باشم.
پ.ن ۴. اگه صحبتی داريد می‌تونين در قسمت کامنتا بگين و منم مطمئنا جواب می‌دم.البته قبلش يه نگاه به حرفايی که در بخش کامنت‌های پست قبل با عنوان Re:marmoolack زدم رو بخونين.
پ.ن ۵. پرسپوليس رو حمايت کنين ... چون الان يکی از زمانايی که به شدت به حمايت شما احتياج داره ...
پ.ن ۶ . تا بعد ... 23.gif

/ 0 نظر / 25 بازدید