ايران ۳-۲ قطر

وای که عجب شبی بود ديشب!04.gif من که تا مرز سکته رفتم و برگشتم...26.gifواقعا بازيه پرهيجانی بود.بچه‌ها همه خوب بودن.تا صبحم که مردم تو خيابونا بودن و بزن برقص و... ولی خيلی جالبه ها!همه منتظر يه جرقه‌ن بره اين کارا !18.gifبگذريم...03.gifبازی خيلی قشنگی بود و توش همه چيز می‌شد ديد.گل دوم قطرو که يحيی زد،همه رو ديوونه کرد.32.gifفقط يه ربع مونده بود بازی تموم شه و ماام که بره رفتن به دور بعد فقط برد می‌خواستيم.ولی بچه‌ها،برانکو،همه و همه نشون دادن که تو سخت‌ترين شرايطم می‌تونن نتيجه بازی رو به نفع خودشون کنن.35.gifديگه چيزی نمی‌گم و چندتا مصاحبه و خبر از حاشيه‌ها بره تنوع و تفاوت با پسای قبلی بعد بازی‌ها براتون می‌ذارم.اميدوارم خوشتون بياد:

~مصاحبه بعد از بازی با برانکو
*آقای برانکو،تبريک... چرا به من تبريک می‌گوئيد،اين پيروزی متعلق به همه مااست،من و شما،تمام بازيکنانم،تمام کادر فنی،من هم به شما و همه تبريک می‌گويم
*اما نقش شما قابل‌انکار نيست،به خصوص با آن تعويض‌های طلايی... به هر حال ما يک مجموعه هستيم و هر کس بايد نقش خود را به درستی ايفا کند،ما برای تمام دقايق بازی برنامه داشتيم و همه احتمالات ممکن را پيش‌بينی کرده‌بوديم.
*اگر خداداد زودتر به زمين می‌آمد بهتر نبود؟ شما بايد شرايط تيم خود و حريف را بررسی کنيد،بعد تعويض کنيد،خداداد هم در بهترين زمان ممکن به ميدان آمد،او را به زمين فرستادم تا فشار تيم تداوم پيدا کند.
*آرش برهانی هم جواب اعتماد شما را داد،نه؟ آرش بازيکن خوبی است،بيشتر از اين نمی‌توانم چيزی بگويم مگر اينکه گل او برای ما خيلی مهم بود.
*مثل دو گل وحيد هاشميان؟ بله،هميشه گفته بودم که من وحيد را می‌خواهم،خوشحالم شرايط طوری رقم خورد که وحيد را در اختيار داشته‌باشم،بازيکنی در بايرن‌مونيخ بازی می‌کند،بازيکن کوچکی نيست.او يک سورپرايز برای تيم‌ملی است.
*رسيدن به جام‌جهانی چگونه است؟ وقتی قراردادم را تمديد کردم گفتم که حالا به جام‌جهانی می‌رويم،قول داده بودم و قسمت طولانی از اين راه را طی کرديم.
*خوشحاليم که جشن صعود به مرحله دوم را در تهران و در مقابل لائوس می‌گيريم... روی کاغذ ما قوی‌تر از لائوس هستيم و فاصله بچه‌های من با آن تيم انقدر است که اين تيم را شکست دهيم،اما چه کسی تصور می‌کرد لائوس بتواند به اردن دو گل بزند.هيچ حريفی را نبايد دست کم گرفت.
*و حرف آخر؟ کار ما تمام نشده است و هنوز يک مرحله تا جام‌جهانی فاصله داريم،درست است که اگر درست عمل کنيم رسيدن به آلمان چندان دشوار نيست،اما بايد تا مسابقات دور دوم خوب و با برنامه حرکت می‌کنيم.

...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...

~مصاحبه بعد از بازی با علی پروين
*علی آقا بازی چطور بود؟ بچه‌ها خيلی خوب بازی کردند به خدا اگر دقت می‌کردند می‌توانستيم ۴/۵ گل به اين تيم بزنيم.
*پس چرا اين قدر سخت برديم؟ اين تقصير خودمان بود.اگر آن اشتباهات فردی را انجام نمی‌داديم.مطمئن باشيد همان نيمه اول کار را يکسره می‌کرديم.
*يعنی قطر اين قدر ضعيف بود؟ قطر اصلا هيچی نداشت.اين تيم در کناره‌های زمين اصلا بازيکن تاثيرگذار نداشت.اگر فقط يک مقدار دقت می‌کرديم اصلا اجازه نمی‌داديم اين تيم وارد محوطه جريمه ما شود.
*چرا يحيی ضعيف بود؟ يحيی هم به نظر من خيلی ضعيف بود.بالاخره در بازی اين اتفاقات پيش می‌آيد.مگر رهبری‌فرد اين کار را نکرد؟!
*حضور خداداد را چطور ارزيابی می‌کنيد؟ خداداد حتی ۵دقيقه هم برايش کافی بود تا بتواند تاثيرگذار باشد.
*فکر می‌کنيد چقدر شانس حضور در جام‌‌جهانی را داريم؟ من از حالا به مردم ايران تبريک می‌گويم چون با اين پيروزی فقط يک قدم تا جام‌جهانی فاصله داريم و ۹۰درصد از حالا صعود خود را حتمی کرديم.

...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...

~بعد از بازی با فرشاد پيوس
*بازی خوبی بود گرچه تا آخرين لحظات اضطراب و نگرانی در وجود تمام ايرانيان موج می‌زد.بازيکنان تيم ما از همان ابتدا بااحساس برد و کسب سه امتياز بازی وارد زمين شدند و اين انگيزه در آنها موج می‌زد و گل زود هنگام هاشميان هم تاييد اين مطلب بود ولی خب تيم قطر هم تيمی خوب و جوان بود که با دوندگی بی‌امان برخلاف ساير تيم‌های عربی خوب بازی می‌کردند و اين کار تيم ما را که گمان می‌کرد در همان نيمه اول با چند گل جلو می‌افتد،را مشکل ساخت.
*بازيکنان ما در خط هافبک و حمله هماهنگی خوبی داشتند اما هنوز ما مشکلات عمده‌ای در دفاع و يارگيری داريم و در اين ديدار هم خيلی بد کار کرديم به طوری که گل‌های خيلی بچه‌گانه‌ای دريافت کرديم.
*به نظرم نيمه دوم و با تعويض‌هايی که بايد زودر از آن انجام می‌شد بهتر شديم و بالاخره به خواسته خود که کسب پيروزی بود رسيديم گرچه می‌توانستيم با تفاضل گل بيشتر به برتری برسيم.

...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...*¤ايـــــــــــــــــــــران¤*...

~نامردی‌های قطريا
قطريا که ديروز بره برد به هر روشی متوسط شده بودن بعد گل اول ايران همه خبرنگارا رو به طرز فجيهی از پشت دروازه بيرون انداختن!!! پليساشون با باتوم ريختن سر بيچاره‌ها و بيرونشون کردن بردن يه نقطه کور که هيچ ارتباطی نتونن با ورزشگاه پيدا کنن!فيلم دوربين ورزش و مردم رو هم گرفتن و ديگه پس ندادن!راستی بعد گل اول ايران علی دايی که بره خوشحالی از جاش بلند شده بود تهديد کردن که از جايگاه ويژه بيرون می‌ندازنشون!!!11.gif11.gif

...¤*چون ديدم همه حرفام تو اين مصاحبه‌ها هس اينا رو گذاشتم که هم شماام مصاحبه‌ها رو بخونين هم يه تنوع شده باشه.اميدوارم خوشتون اومده باشه.03.gifفقط يه نکته ديگه تو بازی ديروز جای خالی دايی بود که اگه دقت کرده باشين تو توپايی که با سانتر و کاشته‌ها ارسال می‌‌شد خيلی احساس می‌شد.ديروز بچه‌ها نتونستن ۲/۳تا هد بزنن و از اين توپا استفاده کنن.32.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

پ.ن:امروز روز خيلی بدی بود.از صبح که بيدار شدم و مجبور شدم تو تاريکی برم مدرسه گرفته تا همين الان که تو خيابون داشتم از سرما يخ می‌کردم!02.gifصبح مجبور شدم بره تمرين تيم مدرسه تو هوای تاريک برم مدرسه.هيچ‌کسم تو خيابونی که بايد ازش بگذرم نبود جز گربه‌های سياه با چشای وحشتناک! قشنگ زل می‌زدن تو چشمام اصلام نمی‌ترسيدن! جلوم وايميستادن تا رد شم!يه جاام يه کلاغه با قارقار کردنش کم‌مونده بود بندازتم تو جوب! آخه هر کار می‌کردم از سر رام کنار نمی‌رفت و جلو ميومد.منم مجبور شدم تا مرز جوب عقب‌عقب برم.17.gif ساعتای ۳هم طوفان خيلی بدی به پا شد.از اون بادايی که هرچی گرد و خاکه پخش می‌کنه تو هوا.صداشم خيلی ترسناک بود و رگبارم باهاش همه چی رو قاتی کرده بود!15.gif از همشون بدتر پادردم بود که به خاطر بسکتبال بيش از حده! عضله‌های پام بدجوری گرفته و کلی درد داره.اشکم در مياد تا از پله‌ها بالا و پايين برم.17.gifاميدوارم حال شما خوب باشه.30.gif
پ.ن۲:داور دربی پايتخت مشخص شد:فلوريان ماير آلمانی.پست بعد بيوگرافيشو براتون می‌نويسم.با‌ی‌بای23.gif

/ 0 نظر / 15 بازدید