آخرين اخبار نقل و انتقالات

سلام. بعد حذف تيم‌ملی از جام جهانی ،‌ بهتره دوباره برگرديم به اخبار پرسپوليس ... 07.gif
همون‌طور كه می‌دونين آری هان برای تفسير بازيای جام‌جهانی با يه شبكه تلويزيونی هلند قرارداد بسته و الان آلمانه. اون قبل از رفتن ليست خريد و ليست مازاد تيم رو به انصاری‌فرد داد تا اون برای جذب بازيكنا اقدام كنه. البته اين مدت حرفای زيادی زده شد كه مديرعامل داره با بازيكنايی مذاكره می‌كنه كه تو ليست هان نيست و اين حرفا ... هنوزم هيچ‌چيز مشخص نيست كه اين حرفا درسته يا نه اما چون خبرا به هان رسيده اونم يه مقدار روی اين مساله حساس شده و تهديد كرده اگر بازيكنايی به تيم بيان كه اون نخواسته ، به پرسپوليس برنمی‌گرده ...
اين يه خلاصه‌ای بود از اتفاقايی كه تو اين چند هفته گذشت و حالا خبرای نقل و انتقالات :

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××

 ~ عليرضا واحدی نیکبخت بعد از مذاکره نهایی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ديرروز به هیات فوتبال استان تهران رفت و قرارداد دوساله را امضاء کرد.
نیکبخت که دو هفته پیش با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی بسته بود ، ديروز بعد از امضاء قرارداد دوساله در باشگاه پرسپولیس راهی هیات فوتبال استان تهران شد و قراردادش را به ثبت رساند.
 ~ دراین رابطه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: واحدی نیکبخت ازجمله بازیکنانی بود که نامش در لیست خرید آری هان قرارداشت. ما هم با او به توافق رسیدیم و امروزقرارداد دوساله اش را به ثبت رساندیم.
محمدحسن انصاری فرد درباره توافق نامه ای که دوشنبه شب بین اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برقرارشده بود گفت: ما قبل از این توافقنامه با نیکبخت قرارداد بسته بودیم ودرست نبود این بازیکن که به خاطر عضویت در پرسپولیس وارد جریانات تازه ای شده بود را رها کنیم. علاوه برآن بعد از این توافق نامه روز سه شنبه مطلع شدیم که مسئولان باشگاه استقلال با بهشاد یاورزاده و حسین بادامکی دوبازیکنی که با پرسپولیس قرارداد داخلی بسته بودند وارد مذاکره شده بود . حتی یاورزاده سه شنبه شب نزد من آمد و برای رفتن به استقلال اجازه گرفت. ما هم علیرغم اینکه یاورزاده با پرسپولیس قرارداد داشت اجازه دادیم اودرتیمی که دلش می خواهد بازی کند. بنابراین فکر نمی کنم وقتی ما سد راه رفتن یاورزاده به استقلال نشدیم مشکلی از لحاظ ارتباط بین دوهیات مدیره به وجود آید.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره وضعیت قرارداد واحدی نیکبخت گفت: قرارداد این بازیکن دوساله است. البته باید بگویم که نیکبخت با چند پیشنهاد خوب از تیمهای اروپایی و عربی مواجه است اما ما فعلاً قصد نداریم او را به تیمهای خارجی منتقل کنیم. امیدواریم واحدی نيكبخت با جدیت هر چه بیشتر و با توانایی هایی که دارد بتواند درفصل آینده به ويژه در فينال جام حذفي و انشاءا... ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا یکی از بازیکنان تاثیرگذارتیم پرسپولیس باشد.
 * مرجان پرسپوليسی : می‌بينين كه مديرعامل تيممون خيلی باهوش‌تر از اين حرفاس و فكر همه‌جاشو كرده. 04.gif با اين مديرعامل تيممون می‌تونه برعكس سالای اخير تو فصل نقل و انتقالات يه برنده بزرگ باشه ... و اما در مورد پرسپوليسی شده نيكبخت‌ : مهم‌ترين نكته تو اين انتقال اين بود كه يه جنگ بزرگو از رقيب ديرينه برديم. 35.gif اما بديش اينه كه تو پست بازی نيكبخت (هافبك چپ) ما معدنچی رو هم داريم كه يكی از بهترين بازيكنامون توی چند بازی آخر ليگ بود. می‌شد با پولی كه به نيكبخت داديم (حدود ۲۵۰ ميليون تومن) يه مهاجم يا يه مدافع شش دانگ بخريم كه از لحاظ فنی به نفعمون بود. اميدوارم با اين انتقال اون توافق‌نامه مزخرف هم باطل شه چون هيچ‌جای دنيا چنين توافق‌نامه‌های احمقانه‌ای بين باشگاه‌ها بسته نمی‌شه. اينجوری بيشتر دارن مردمو حساس می‌كنن. 26.gif

 ~ حسين بادامكي عصر روز چهارشنبه با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد دو ساله اش را با تيم پرسپوليس به ثبت رساند. حسين بادامكي بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال ابومسلم كه در ليست خريد آري هان قرار داشت صبح ديروز با حضور در باشگاه پرسپوليس مذاكرات نهايي را با محمد حسن انصاري فرد انجام داد و بعد از توافق نهايي راهي هيات فوتبال استان تهران شد و قراردادش را به ثبت رساند.
 ~ بادامکی بعد از ثبت قرارداد دو ساله با تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی دوست داشتم که در تیم پرسپولیس بازی کنم اما در فصل نقل وانتقالات و طی 20 روز گذشته اتفاقات زیادی افتاد تا عضویت رسمی ام در پرسپولیس کمی به تاخیر بیفتد. هر چه بود به خوبی تمام شد و من خوشحالم که درنهایت به تیم پرسپولیس پیوستم.
بازیکن جدید تیم پرسپولیس افزود: بعد از توافق اولیه با پرسپولیس مشکلاتی پیش آمد. وعده هایی که داده شده بود تحقق نیافت و من هم به خاطراینکه زمان را ازدست ندهم با تیم صبا باطری وارد مذاکره شدم اما دلم با پرسپولیس بود. درنهایت هم استخاره کردم و قسمت این بود که به تیم پرسپولیس برگردم.همين جا هم از شهرياري و مرادي ، مديران باشگاه صباباتري و مربي خوبم آقاي فرهاد كاظمي عذرخواهي مي كنم. به هر حال من صبح روزچهارشنبه مذاکرات نهایی را با مديرعامل پرسپوليس انجام دادم و بعد از توافق ،راهی هیات فوتبال شدم و قرارداد دوساله ام با پرسپولیس را ثبت كردم.
بادامکی درباره اهداف خود درتیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیس آمدم تا نوع دیگری از فوتبال خودم را به نمایش بگذارم و می خواهم قابلیت ها وتوانایی هایم را دراین تیم بزرگ نشان دهم . تمام تلاش من این است که بتوانم انتظارات هواداران و مربیان تیم فوتبال پرسپولیس را برآورده سازم و در نهایت یک بازیکن مفید و تاثیرگذار برای پرسپولیس باشم.
بادامکی در پایان گفت: من 6 سال عضو تیم فوتبال ابومسلم بودم و درواقع به جز ابومسلم درتیم دیگری بازی نکرده ام . به همین علت از فرصت استفاده میکنم واز هواداران خوب تیم فوتبال ابومسلم تشکر می کنم. آنها هیچ وقت من را تنها نگذاشتند و نقش زیادی در پیشرفت من داشتند که هیچگاه محبت ها و حمایت های آنها را از یاد نخواهم برد و از مربیان و مدیران باشگاه ابومسلم هم که نقش مهمی در پیشرفت من داشتند تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم ابومسلمی ها من را ببخشند. در پایان نیز می توانم این قول را به هواداران پرسپولیس بدهم که در فصل آینده از هیچ تلاشی برای موفقیت این تیم مردمی و پرطرفدار دریغ نمی کنم.
 * مرجان پرسپوليسی : بادامكی بازيكن بدی نيست ... اون تا جلو در باشگاه صباباتری هم رفت و باز برگشت به پرسپوليس ! استقلاليا هم همون طور كه می‌دونين خيلی دنبالش بودن. می‌شه گفت پيوستن بادامكی به جمع سرخپوشان دومين ضربه مهلك به استقلال و استقلاليا بود ! 09.gif

 ~ نیما قویدل بازیکن فصل گذشته تیم نیروی زمینی تهران با پرسپولیس قرارداد بست. نیما قویدل بازیکن سابق تیمهاي ملي جوانان و نوجوانان که فصل گذشته درتیم نیروی زمینی بازی می کرد صبح ديروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد سه ساله اش با پرسپولیس را به ثبت رساند. نیما قویدل که متولد 1363 است جزء سهمیه 5 بازیکن زیر23 سال پرسپولیس درفصل آینده به حساب می آید . قویدل که قابلیت بازی در خط میانی وحمله را دارد فصل گذشته به با ثمررساندن 8 گل و ارسال 8 پاس گل یکی از تاثیرگذارترین بازیکن لیگ دسته اول جام آزادگان بود.
 ~ قویدل می گوید:سقف آرزوهایم پیوستن به پرسپولیس نبود. کارمن تازه شروع شده است .
* خودت را بیشتربرای هواداران معرفی می کنی؟
قویدل: نیما قویدل هستم . متولد 22/2/1363و در شهر رشت به دنیا آمدم. تا به حال هم سابقه عضویت درتیمهای جوانان و امید سایپا ، استقلال و سپیدرود رشت ، تیم ملی جوانان و امید فوتسال ایران و تیم ملی فوتبال نوجوانان و جوانان ایران را دارم. البته من به علت آسیب دیدگی نتوانستم دربازیهای آسیایی تیم ملی جوانان را همراهی کنم اما در جام جهانی که در ترینیداد و توباگو برگزار شد برای تیم ملی نوجوانان ایران بازی کردم . فصل گذشته هم عضو تیم نیروی زمینی بودم و در 15 مسابقه ای که به میدان رفتم 8 گل زدم و 8 پاس گل دادم و توانایی بازی در خط حمله ، هافبک راست و نفوذی را دارم .
* چه اتفاقی افتاد که به پرسپولیس آمدی؟
قویدل: قبل از شروع رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر و در زمان مربیگری آقای پروین ده روزی در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت کردم اما به هر دلیلی که بود قسمت نشد که با پرسپولیس قرارداد ببندم. مسئولان پرسپولیس هم خیلی دیر پاسخ منفی خود را به من اعلام داشتند و همین موضوع عاملی شد تا فرصت عضویت درتیمهای لیگ برتری را از دست داده و به تیم نیروی زمینی بروم. امسال هم وقتی با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شدم خیلی بعد از و مذاكرات همه چیز جفت و جور شد تا قراردادم را امضاء کنم. من می خواهم به اعتمادی که پرسپوليس به من کرد پاسخ مثبت بدهم و تمام تلاشم را می کنم تا نظر آقای آری هان را جلب کنم.
* حتماً می دانی که کارسختی در پرسپولیس داری؟
قویدل: در وهله اول باید بگویم خیلی خوشحالم که به پرسپولیس آمده ام. ما خانوادگی پرسپولیسی هستیم و آرزوی هر بازیکنی هم این است که عضو این تیم پرطرفدار باشد. من اما معتقدم که کارم تازه شروع شده و اول راه هستم. سقف آرزوهایم نیز پیوستن به پرسپولیس نیست. من سخت تمرین می کنم تا بتوانم جایگاه مناسبی در این تیم بزرگ داشته باشم و مطمئن باشید که قدر پیراهن با ارزش تیم پرسپولیس را می دانم.
* درپایان صحبتی با هواداران نداری؟
قویدل: امیدوارم من را به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ پرسپولیس پذیرا باشند و به حمایت همه جانبه خود از این تیم محبوب ادامه دهند. امیدوارم که بتوانم انتظارات هواداران را برآورده سازم و بازیکن تاثیرگذاری برای تیم پرسپولیس باشم.

 * مرجان پرسپوليسی : اميدوارم قويدل بتونه توي تيممون بازيكن موثري باشه. مثل شيث رضايی و مهرداد اولادی كه هر دو از تيمای بی‌نام و نشون به تيممون اومده بودن. 01.gif خوبيش اينه كه اون می‌تونه تو حمله هم بازی كنه اما اينكه تو ليست آری هان هست يا نه رو نمی‌دونم !

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××

و چند تا خبر ديگه‌ :

 ~ امیرحسین اصلانیان با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت و گو کرد. وي که بعد از پشت سرگذاشتن آسیب دیدگی آماده بازگشت به میادین فوتبال می شود درملاقات با انصاری فرد خواهان دریافت تسویه حساب مالی شد. برهمین اساس تسویه حساب مالی این بازیکن صادر شد.

 ~ ابراهیم اسدی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز چهارشنبه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت و گو کرد. ابراهیم اسدی در ملاقات با محمد حسن انصاری فرد درباره مشکل مالیاتی اش و همچنین پیشنهاد تیم های عربی به گفت و گو پرداخت. دراین نشست ابراهیم اسدی اعلام کرد که ازسال 1380 مبالغی از قراردادش بابت مالیات کسرشده اما هیچ مبلغی به اداره دارايي پرداخت نشده است. انصاری فرد هم تاکید کرد که باشگاه پرسپولیس علی‌رغم مشکلات مالی مالیات پرداخت نشده درزمان گذشته را متقبل می شود. دراین نشست درباره پیشنهاد دو تیم عربی که چند ماه گذشته به باشگاه پرسپولیس ارسال شده بود نیز بحث و گفت و گو شد. انصاری فرد دراین باره به اسدی گفت : مربیان يكي دو تیم اماراتی که خواهان اسدی بودند برکنار شده اند و ما منتظریم تا ببینیم آیا مربیان جدید هم تمایل به جذب بازیکن پرسپولیس دارند خیر.

 ~ فرشید کریمی صبح ديروز با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار کرد . در این نشست فرشید کریمی درباره حل مشکلات مالیاتی اش ووضعیت تیم پرسپولیس درفصل آینده با انصاری فرد به گفت وگو پرداخت. گفتنی است روز سه شنبه نیز محمدمحمدی درباره دریافت مطالبات مالی و وضعیت قراردادش با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدارکرده بود.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××

پ.ن ۱. منبع اخبار :‌ سايت رسمی باشگاه پرسپوليس
پ.ن ۲. اگر دوست دارين مصاحبه مربيا و بازيكنا بعد هر بازيه جام‌جهانی رو بخونين پيشنهاد می‌كنم هر روز اينجا رو چك كنيد. 03.gif
پ.ن ۳. مسئول سايت باشگاه پرسپوليس عوض شده و من سخت در صدد اين هستم كه با مسئول جديد كه اتفاقا دختره دوست شم ! 04.gif
پ.ن ۴. به محض اينكه خبرای جديدی به دستم رسيد ، آپ‌ديت می‌كنم.
پ.ن ۵. دوشنبه تفلدمه ... 01.gif
پ.ن ۶. فعلا ... 23.gif

/ 0 نظر / 42 بازدید