اسمشو چی بايد گذاشت ؟ بدشانسی ؟!

بدون هيچ حرفی ... بايد قبول کرد که باختيم ... 25.gif

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

~ نيمه اول

پاس 2 ..................... 1 پرسپوليس<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سر و دست مدافعان شكست ، پرسپوليس 15 دقيقه ده نفره بازي كرد

نيمه اول اولين بازي هفته هجدهم ليگ برتر با برتري پاس به پايان رسيد.

اين ديدار كه با قضاوت فريدون اصفهانيان برگزار مي شود با 4دقيقه تاخير در ساعت چهارده و چهار دقيقه آغاز شد.با مصدوميت بد موقع باقري ، بهروز رهبري فرد به جاي وي از ابتدا در تركيب پرسپوليس قرار گرفته بود. انصاريان ، شيث رضايي ، حاجي زاده و رهبري فرد چهار مدافع اين تيم بودند كه از ميان آنها رضايي در موقع حمله به خط هافبك ملحق مي شد.در كل مي توان گفت ترس از گل خوردن از ابتداي بازي در تيم سرخپوش ديده مي شد.

ضمن اينكه علي زاده هم براي دومين بازي پياپي در تركيب ثابت تيم خود قرار نداشت.در درون دروازه نيز اين بار نوبت محمدي بود كه سنگربان سنگر سرخ باشد.

در مقابل ستار همداني و پژمان جمشيدي در پاس به علت محروميت و عيسي ترائوره به خاطر مصدوميت در بازي حضور نداشتند.

پاس در دقيقه 7 خيلي زود به گل رسيد.ضربه خطاي كنار خط طولي زمين به منيعي رسيد و شوت او با برخورد به پاشايي تغيير جهت داده و تبديل به گل شد تا محمدي به شانس بد خود لعنت بفرستد.

كمبود مهاجم در بازي براي پرسپوليس مشكل ساز شده بود و به مراتب از ميل تهاجمي آنها نيز كاسته بود.تا جايي كه بازيكنان بعد از پيدا نكردن بازيكن خودي در زمان حمله به ناچار روي به كارهاي انفرادي آورده و توپ را به راحتي از دست مي دادند.انصاريان هم به علت نبود باقري مجبور بود عقب بماند و ميل به حمله را در خود سركوب نمايد.در اين شرايط بازيكنان سرخپوش شوت هاي زيادي به دروازه ارسال مي كردند.

در دقيقه 27 حملات پرسپوليس كه پس از خوردن گل بيشتر شده بود نتيجه داد و اين تيم گل مساوي را به شكلي زيبا به ثمر رساند.پاس طولي شيث رضايي نيمه زمين خودي را پيمود و به كاظميان رسيد و او پس از پشت سر گذاشتن يك بازيكن توپ را به اولادي رساند.شوت اولادي بلوكه شد و در بازگشت توسط معدنچي به گل تبديل شد.

سفيدپوشان از ابتداي بازي سعي داشتند با پاس به عمق دفاع حريف جاي خالي باقري را هدف بگيرند.تا اينكه اين حربه آنها مفيد واقع شد و گل دوم پاس در دقيقه 32 به همين طريق به ثمر رسيد.

اين گل زماني وارد دروازه سرخپوشان بود كه بهروز رهبري فرد به علت مصدوميت بيرون از زمين به سر مي برد و عرصه را در محوطه جريمه براي مهاجمان باز گذاشته بود.مصدوميتي كه منجر به تعويض وي هم شد.به نظر مي رسيد دست مدافع پرسپوليس در اين برخورد شكسته باشد.

چند دقيقه بعد نيز سر علي انصاريان در يك برخورد هوايي شكست و صورت ديگر مدافع سرخپوشان را نيز پر از خون كرد.او هم زمان زيادي بيرون بازي گذراند ، اما بالاخره به زمين بازگشت.

شايد آمدن علي علي زاده به بازي در نيمه دوم پس از تعويض اجباري سيدعباسي به جاي رهبري فرد -و اضافه شدن يك هافبك به جاي مدافع- بتواند تاثير زيادي در بازي رو به جلوي پرسپوليس داشته باشد.

~ نيمه دوم

پاس 2 ................. 1 پرسپوليس

تلاش هاي پرسپوليس در نيمه دوم بي نتيجه ماند

اولين بازي هفته هجدهم ليگ برتر با نتيجه دو بر يك به نفع پاس به پايان رسيد.

در ابتداي اين نيمه سرمربي پرسپوليس به رغم نياز به تعويضي كه در تيم احساس مي شد ، سرخپوشان را با همان تركيب نيمه اول به ميدان فرستاد.در مقابل دنيزلي خورج را وارد زمين كرد.

در پانزده دقيقه اول نيمه دوم بازي آرامي را شاهد بوديم.اگرچه خط دفاع پاس از ابتداي بازي شكننده نشان مي داد ، اما آنها با آرام كردن بازي به نفع خود ، بازي حساب شده اي به نمايش گذاشت.در مقابل پرسپوليس هم تلاش چنداني براي حمله نمي كرد.

تا اينكه علي زاده در دقيقه 63 به جاي كاويانپور وارد زمين شد و همان طور كه پيش بيني مي شد ، در روند كار حملات پرسپوليس تاثير مثبت گذاشت.

با اين تعويض يك مهاجم به مهاجمان سرخپوش اضافه شد و پاس را ناخواسته به دفاع برد.از اين پس سفيدپوشان تنها چشم به ضدحمله داشتند و زماني كه توپ را در اختيار داشتند را صرف حفظ توپ با پاس هاي كوتاه و منظم مي كردند.كاري كه تاثير خود را در بازي حريف گذاشته و از سرعت بازي مي كاست.

با اين حال فستيوالي از اوت دستي هاي علي زاده ، تك روي هاي اولادي ، شوت هاي از راه دور كاظميان و سانتر هاي معدنچي موثر واقع نشد ، تا ششمين شكست پرسپوليس در ليگ پنجم رقم بخورد.

پاس با اين برد به رتبه دوم جدول آمد و بالاتر از سايپا قرار گرفت.شايد جالب باشد كه بدانيد تيم پرسپوليس هفت بازي آخر خود را در ورزشگاه آزادي برگزار كرده و در اين ديدار ها با برد برابر استقلال اهواز و پاس ، تساوي با راه آهن و سايپا و باخت برابر سپاهان ، فجر سپاسي و پاس تنها هشت امتياز كسب كرده است.پنج بازي آخر اين تيم نيز امتيازي بيشتر از 2 نداشته كه قابل تامل است.

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

پ.ن ۱ - امروز امتحانام تموم شد ، فرداام که تولد دوميمه ! عجب کادويی گرفتم ...
پ.ن ۲ - برای اطلاع از نحوه دقيق  بليط فروشي بازي پرسپوليس – بايرن مونيخ اينجا رو کليک کنيد.
پ.ن ۳ - تيم ملی در يک بازی تدارکاتی دهم اسفند ماه به مصاف تيم ملی اوکراين می ره.
پ.ن ۴ - به نظرم اگر استقلاليا از اين باخت پرسپوليس و برد پاس خوشحال باشن حداقل چيزی که بشه بهشون گفت اينه که تو اين دنيای حرفه‌ای فوتبال ، غيرحرفه ای ترين تماشاگرای جهان هستن.فکر نمی‌کنم نيازی به گفتن دليلش باشه ، چون اگه ندونين ديگه ...
پ.ن ۵ - ای ول به همه تماشاگرای پرسپوليس بزرگ که در سخت‌ترين شرايط هم با تشويقای گرمشون  به تيم اميدواری می‌دن.01.gif
پ.ن ۶ - هيچ‌جوره حال درست و حسابی ندارم. پس فعلا ... 23.gif

/ 0 نظر / 17 بازدید