۱۲۰ بازی از ليگ‌برتر به پايان رسيد

سلام.تيم محبوبمون نيم فصل اول ليگ‌برتر رو در رده هفتم جدول به پايان رسوند.بدون هيچ حرفی تحليل بازی آخر نيم فصل رو براتون می‌ذارم.قضاوت با خودتون.25.gif

~نيمه اول

پرسپوليس 1 ............ 1 سپاهان<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

نيمه اول آخرين بازي نيم فصل اول ليگ برتر ميان تيم هاي ششم و هفتم جدول مساوي به پايان رسيد.

اين بازي در هواي سرد 4 درجه سانتي گراد و زير باران برگزار مي شود.باراني كه باعث لغزش زمين هم شده و در بعضي مواقع براي بازيكنان دردسرساز است.

پرسپوليس در اين بازي علي انصاريان را به علت محروميت در اختيار ندارد.ضمن اينكه پروين به وعده خود وفا كرده و اولادي را -كه در بازي هاي گذشته با تك روي هاي بي مورد موقعيت هاي زيادي از تيمش گرفت- روي نيمكت قرار داده.

در دقايق ابتدايي نيمه شاهد هجوم زردپوشان روي دروازه پرسپوليس بوديم ، اما بعد از حدود 5 دقيقه اين تيم ميزبان بود كه توپ و ميدان را در اختيار گرفت.هافبك هاي تيم تهراني همچون بازي هاي گذشته ميانه ميدان را به خوبي مال خود كرده و اجازه تصاحب توپ در مدت طولاني به سپاهان نمي دادند.

مدافعان تيم ميهمان در زمان حمله پرسپوليس بسيار پرتعداد ظاهر شدند و به خوبي سانتر هاي متعدد كاظميان از راست و معدنچي از چپ را از دروازه دور كردند.به اين ترتيب حملات ميزبان تا حدود زيادي خنثي شد و بازيكنان مثل هميشه رو به شوت از راه دور به سمت دروازه كردند.

سپاهان در اين نيمه تنها يك موقعيت به دست آورد و آن را با غفلت سرخپوشان توسط رسول خطيبي –متخصص گلزني به سرخابي هاي پايتخت- تبديل به گل كرد.اما تنها شش دقيقه توپ كاظميان پس از برخورد به بازيكن زردپوش و تغيير جهت، وارد دروازه آرمناك پطروسيان شد.

گفتني است داوري اين ديدار كه به عهده فريدون اصفهانيان است ، در اين نيمه با شك و شبهات زيادي همراه بود.

~ نيمه دوم

پرسپوليس 2 .......... 3 سپاهان

بازي شماره 120 ليگ برتر با برتري سپاهان برابر سرخپوشان تهراني به پايان رسيد.

نيمه دوم هم با حملات سپاهان آغاز شد و يك گل براي اين تيم به همراه داشت.اما دقايقي بعد پرسپوليس باز هم به گل تساوي رسيد.

مهرداد اولادي بازيكن تكنيكي پرسپوليس در نيمه دوم به جاي انتظاري وارد زمين شد ، تا اين تيم شانس خود را روي زمين نيز امتحال كند.اين در حالي بود كه در نيمه دوم باران شدت گرفت و زمين لغزنده كار را براي بازيكنان تكنيكي دو تيم دشوار كرد.

پرسپوليس پس از زدن گل تساوي جلو كشيد و تمام قدرت خود را روي دروازه حريف متمركز كرد.همين كار باعث شد ضد حملات سپاهان بيش از پيش خطرناك شود.در ادامه نيز يكي از اين ضد حملات با اشتباه بد باقري تبديل به گل شد.

با پيش افتادن زردپوشان اصفهاني براي سومين بار ، پرسپوليسي ها كه ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند سرسختانه جلو كشيدند و نيمه زمين خودي را به شدت خالي گذاشتند.سپاهان نيز در اين لحظات در جلو دروازه دفاع متمركزي تشكيل داده و كار را براي سرخپوشان به شدت سخت كردند.ضدحملات تيم ميهمان در اين دقايق باز هم ادامه داشت و اكثرا موقعيت هاي دو به دو جلو دروازه به وجود آورد.

ستاره اين ميدان بدون شك هادي جعفري ، بازيكن جوان سپاهان بود كه هم گل زد و هم گلسازي كرد.ضمن اينكه قضاوت اصفهانيان در اين ديدار باعث شده بود تماشاگران اندك حاضر در ورزشگاه دست از تشويق تيم خود در زير باران برداشته و به شدت از داور انتقاد كنند.

بايد منتظر بود و ديد پرسپوليس با سرمربي جديد و صاحب نام خود "سنول گونش" به كجا خواهد رسيد.تيمي كه در چهار هفته اخير پس از دو برد اميدوار كننده برابر استقلال اهواز و پاس ، هفته گذشته را با تساوي پشت سر گذاشت و اين هفته نيز مغلوب سپاهان شد.

 

اميدوارم در بازی های بعدی بهتر از امروز باشيم ...

يا به طور کلی نيم فصل دوم رو بهتر از نيم فصل اول به پايان برسونيم ...

سعی می‌کنم در روزهای بعدی اطلاعاتی در مورد سرمربی جديد تيممون براتون بذارم.البته گونش فردا آخرين جلسه‌ش رو با مسئولان پرسپوليس برگزار می‌کنه تا توافقات نهايی انجام بشه.فقط اينو بدونين که اين مربی ترک يه بار تونسته با ترکيه مقام سوم جام‌جهانی رو کسب کنه.اين می‌تونه اميدوار کننده باشه. 01.gif

البته در صورتی که ... خب ... بعدا در موردش حرف می‌زنيم ! 03.gif

فعلا ... 23.gif

/ 0 نظر / 15 بازدید