برنامه بازی‌های پرسپوليس + مصاحبه

سلام. همون‌طور که می‌دونین برنامه بازیای ششمین دوره لیگ برتر روز شنبه اعلام شد.15.gif منم برنامه بازیای پرسپولیس رو براتون می‌ذارم که داشته باشین. نکته :‌تیم اول میزبانه. 03.gif

* هفته اول

۸۵.۶.۱۸

ابومسلم ـ پرسپولیس

* هفته دوم

پرسپولیس ـ برق شيراز

* هفته سوم

سپاهان ـ پرسپولیس

* هفته چهارم

پرسپولیس ـ استقلال اهواز

* هفته پنجم

پيكان ـ پرسپولیس

* هفته ششم

پرسپولیس ـ سايپا

* هفته هفتم

پاس ـ پرسپولیس

* هفته هشتم

پرسپولیس ـ استقلال

* هفته نهم

مس كرمان ـ پرسپولیس

* هفته دهم

پرسپولیس ـ فجر سپاسي

* هفته يازدهم

فولاد ـ پرسپولیس

* هفته دوازدهم

پرسپولیس ـ صبا باتري

* هفته سيزدهم

ملوان ـ پرسپولیس

* هفته چهاردهم

پرسپولیس ـ راه آهن

* هفته پانزدهم

ذوب آهن ـ پرسپولیس

حتما متوجه شدین که تیممون تو بازیا یکی در میون میهمان و میزبانه‌ ! یه کار جالب که امسال سازمان لیگ بره همه تیما کرده (جز یکی دو تا استثنا) اینطوری خیلی به نفع تیممون شده. 03.gif اگه یادتون باشه پارسال اکثر بازیای دور رفت پرسپولیس میزبان بود و عوضش بازیای برگشت هی مجبور بود از این شهر به اون شهر بره‌! تازه تو دور رفت دو تا از بازیایی که توشون میهمانیمم تو تهرانه. اینجا رو نگاه کنید :
دور رفت : ۹ بازی در تهران و ۶ بازی خارج از تهران
دور برگشت : ۱۲ بازی در تهران و ۳ بازی خارج از تهران
جدا خنده‌دار نیست ؟! 24.gif
از یه نظر دیگه‌ام فکر می‌کنم برنامه امسال خیلی برامون نسبت به پارسال بهتر شده. پارسال بازیای اول اکثرا آسون بود و آخرا سخت. الان تقریبا سختو آسون به تناسب خوب تقسیم شده. 36.gif
راستی این برنامه چند تا وجه تشابه هم با برنامه دوره چهارم لیگ داره ! مثلا اون موقع هم بازی آخر تیممون تو لیگ با ذوب‌آهن بود. اون موقع یه هفته قبل دربی پایتخت استقلال با پاس بازی کرد و این دفعه پرسپولیس !
راستی اینم یادتون باشه که راه‌آهن هر هفته با هر تیمی بازی داره ، پرسپولیس هفته دیگه باهاش بازی داره‌ ! فقط یه جا این نظم به هم می‌خوره. هفته ۱۳ راه آهن و ذوب آهن بازی می‌کنن. هفته ۱۴ پرسپولیس و راه آهن و هفته ۱۵ پرسپولیس و ذوب آهن 04.gif تازه هر تیمیم پرسپولیس باهاش بازی می‌کنه ، هفته بعدش با ابومسلم بازی داره. 04.gif پیچیده‌س نه ؟! 34.gif

50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif

دو تا مصاحبه هم در مورد بازی ایران و سوریه کردم که براتون می‌ذارم.

حالا جوان تر ها خود را نشان دهند
محمد پنجعلی: برابر سوریه نتیجه می گیریم  
سطح فوتبال ایران بالاتر از آسیا است و سوریه نمی تواند برای ما ایجاد مشکل کند.
محمد پنجعلی، کارشناس فوتبال کشورمان با اعلام مطلب بالا افزود: در بازی با امارات ضعف بدنی در بازیکنان دیده می شد. به اعتقاد من این مشکل به خاطر تمرینات فشرده بدنسازی بود که تیم پشت سر می گذاشت. بازی ما برابر سوریه باید با آن بازی متفاوت بوده و طراوت بیشتری داشته باشد.
وی در خصوص نقطه ضعف تیم ملی گفت: در حال حاضر بزرگترین مشکل تیم، سرعت کم در پیاده کردن تاکتیک ها است. سرعت باید در هر سه خط تقویت شود تا بتوانیم در بازی های آینده و به خصوص بازی با کره جنوبی موفق باشیم البته تا آن بازی زمان زیادی داریم تا ضعف ها را برطرف نماییم.
پنجعلی در مورد عملکرد کادر فنی جدید تاکنون گفت: بزرگترین مزیت این کادر نسبت به قبلی ایرانی بودن و جوان بودن آن است. ما باید قلعه نوئی را تا جایی که امکان دارد حمایت کنیم البته یک توصیه هم به سرمربی تیم ملی دارم که شرح وظایف دستیاران خود را دقیقا مشخص نماید چون در غیر این صورت به جای سود، ضرر و زیان نصیب تیم ملی می شود.
وی ادامه داد: بازی های تدارکاتی برای این کادر خیلی کم بود ولی در هر حال آنها باید در همین بازی ها نقاط ضعف و قوت تیم را به خوبی شناسایی نمایند تا بتوانیم بازی به بازی بهتر شویم.
کارشناس فوتبال کشورمان اضافه کرد: حضور بازیکنانی مثل کریمی و هاشمیان همیشه به نفع تیم است اما باید با شرایط ساخت و جای آنها را پر کرد. غیبت آنها این شانس را به جوان تر ها می دهد تا خود را نشان داده و تجربه کسب کنند.
پنجعلی در پايان گفت: مسئولان باید در راه رساندن فیلم بازی ها به کادر فنی نهایت همکاری را بکنند. این بازی که گذشت اما اگر این کار را پیش از بازی با کره انجام ندهند، به مشکل بر خواهیم خورد. با همه این اوصاف مطمئن هستم که در بازی برابر سوریه نتیجه خواهیم گرفت.
لینک مصاحبه

اعتقادی به کادر قلعه نوئی ندارم
مجید نامجو مطلق: به احتمال 95 درصد برابر سوریه نتیجه می گیریم
در مجموعه بازیکنان تیم ملی تغییرات زیادی صورت گرفته که باعث عدم هماهنگی تیم شده است.
مجید نامجو مطلق كارشناس فوتبال کشورمان در ادامه مطلب بالا گفت: این هماهنگی باید به مرور زمان به وجود آید. تیم ملی بعد جام جهانی در شرایط بد روحی و روانی قرار داشت که به نظر من قلعه نوئی بازی با امارات را برای رفع این مشکلات روحی ترتیب داد.
وی ادامه داد: البته امارات حریف بدی نبود اما از نظر تاکتیکی کمکی به تیم نکرد چون این تیم تفاوت زیادی با تیم ملی سوریه دارد. بزرگترین فرق این دو در قدرت بدنی است که سوریه از این نظر قوی بوده اما امارات در آن دچار ضعف می باشد.
نامجو مطلق در خصوص ضعف های تیم کنونی گفت: به نظر من تیم ملی در حال حاضر دو مشکل اساسی دارد. یکی عدم هماهنگی لازم و دیگری ضعف در کناره ها که در سیستم 2-5-3 نقش های اساسی را بازی می کنند. پیستون های کناری ما در بازی با امارات فضاهای زیادی در اختیار حریف قرار دادند که این فضاها برابر تیم های قدرتمند ما را دچار مشکل خواهند کرد.
وی در مورد بازی با سوریه گفت : فکر نمی کنم در این بازی مشکلی داشته باشیم و به احتمال 95 درصد نتیجه لازم را خواهیم گرفت ضمن اینکه تصور نمی کنم نبود تعداد از لژیونر ها تیم را دچار ضعف کند چون در جام جهانی هم جز مهدوی کیا بقیه بازیکنان شاغل در خارج ضعیف ظاهر شدند. ما باید کم کم حرفه ای فکر کنیم و خود را با شرایط وفق دهیم. جوانان ما پتانسیل این را دارند که جای آنها را پر کنند.
نامجو مطلق ادامه داد: قلعه نوئی با شایستی تمام سرمربی تیم ملی شد. او مربی جوان، جسور و باهوشی است ولی من به دو دلیل اعتقادی به کادر او ندارم. اول این که تعداد دور و بری های تیم خیلی زیاد شده و دوم این که آنها اصلا با هم هماهنگ نیستند. به نظرم بهتر بود قلعه نوئی کادری یک دست برای خود انتخاب می کرد. به هر حال امیدوارم آنها با هم به مشکل بر نخورند.
لینک مصاحبه

50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif

 پ.ن ۱. بازی با امارات چندان جالب نبود اما خب نمی‌شه با یه بازی - اونم تو دوره بدنسازی - در مورد تیم نظر داد. امیدوارم سوریه رو راحت ببریم ! 01.gif
پ.ن ۲. تو این یه هفته یه سری اتفاقایی افتاد که کلی اوضاع و احوالمو متحول کرد ! حالا اینکه چی بود بماند. 25.gif
پ.ن ۳. فعلا ... 27.gif

/ 0 نظر / 37 بازدید