در استاديوم‌ها بر روی بانوان باز شد

سلام. يه خبر داغ و عالی براتون دارم !!! 14.gif

با دستور صريح رئيس جمهور:
حضور بانوان در ورزشگاهها آزاد شد

دكتر احمدي نژاد رئيس جمهوري در نامه اي به رئيس سازمان تربيت بدني خواستار اختصاص مكان هايي ويژه در ورزشگاههاي كشور جهت حضور بانوان و ديدن بازيهاي فوتبال باشگاهي و ملي شد.
متن نامه دكتر احمدي نژاد به مهندس علي آبادي به قرار ذيل است:
همانگونه که مطلعید مسابقات فوتبال جاذبه‌های فراوانی دارد و به خصوص در موارد حساس ملی و برجسته باشگاهی میلیون‌ها نفر به تماشا می‌نشینند و دهها هزار نفر از جمله خانواده‌های فراوانی هستند که علاقه‌مند و مشتاقند به اتفاق و از نزدیک و در محل ورزشگاه این مسابقات را مشاهده کنند.
برخلاف تصور و تبلیغ عده‌ای، تجربه نشان داده است که حضور انبوه خانواده‌ها و بانوان در محیط‌های عمومی، سلامت و اخلاق و عفاف را در آن محیط‌ها حاکم کرده است.
جامعه زنان در تمامی صحنه‌های حماسه‌ساز دهه‌های اخیر در خط مقدم قرار داشته‌اند و امروز نیز طلایه‌دار حضور سازنده و بانشاط همراه با حفظ ارزش‌ها و قداست‌ها و مسئولیت‌های ویژه زن متعالی در عرصه‌های گوناگون هستند.
از این رو ضرورت دارد با همکاری وزارت کشور و با برنامه‌ریزی صحیح مقتضی شئون بانوان محترم، بخشی از مرغوبترین مکان‌هان تماشاگران در مسابقات فوتبال ملی و مهم به طور ویژه به بانوان و خانواده‌ها اختصاص یابد.
مطمئن هستم بانوان عزیز ما که پاسدار عفاف و کرامت زنان هستند و در تمام مراحل یار و یاور انقلاب اسلامی بوده‌اند، امروز نیز پرچمدار ایجاد محیط سالم و امن اجتماعی خواهند بود.
گفتنی است مهندس علی‌آبادی تا ساعاتی دیگر در گفت‌وگو با خبرنگاران صداوسیما و جراید، توضیحات لازم را درخصوص جزئیات این کار به اطلاع مردم خواهد رساند.
برخلاف تصور و تبليغ عده اي، تجربه نشان داده است كه حضور انبوه خانواده ها و بانوان در محيط هاي عمومي، سلامت و اخلاق و عفاف را در آن محيط ها حاكم كرده است.
در پي اعلام حضور بانوان در ورزشگاهها از سوي رئيس جمهور، خانم سپنجي، معاون فدراسيون در فوتبال بانوان كشور گفت: بدون ترديد اين اقدام جناب احمدي نژاد يك رنسانس بزرگ در مورد زندگي اجتماعي بانوان ايران خواهد بود. من يقين دارم بانوان و دوشيزگان كشورمان با حضور شايسته در ورزشگاهها و مسابقات فوتبال، مهر تائيدي بر صحت نظريه رئيس جمهور محترم خواهند زد و من بر خود مي بالم كه نخستين تبريك را خدمت آقاي احمدي نژاد اعلام مي كنم.

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1_0_nameh-1.jpg

مهندس علی‌آبادی: به زودی حضور خانواده‏ها را در ورزشگاهها اجرايي می کنيم

مهندس محمد علی آبادی تصریح کرد: دستور دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری در زمینه حضور بانوان و خانواده ها در میادین ورزشی بویژه فوتبال را بزودی اجرایی خواهیم کرد.
مهندس علی آبادی در این زمینه گفت: معتقدیم بانوان به عنوان نیمی از جمعیت فعال و تاثیرگذار کشور، باید نقش پررنگی در ورزش کشور داشته باشند.
جدا از اینکه سازمان روی قهرمانی و مدال آوری بانوان در رشته های مختلف تأکیددارد، به طور مسلم حضور بانوان و خانواده ها در استادیوم ها، زمینه ای را فراهم می کند تا آنان از نزدیک شاهدتلاش ورزشکاران در میادین مختلف بوده و به گرمی قهرمانان ملی ورزش را تشویق کند.
وی افزود: فوتبال رشته مورد توجه عموم جامعه است و رئیس جمهوری هم توجه ویژه‏ای به بانوان و خانواده‏ها دارند. روی این اصل برای آنکه دستور رییس جمهوری را اجرایی و عملیاتی کنیم، طی نشست های مختلف با وزارت کشور و کمیته‏های مربوطه برنامه ریزی خواهیم کرد تا هر چه زودتر زمینه این حضور فراهم شود.
مهندس علی آبادی اظهار امیدواری کرد که تا شروع فصل آینده لیگ برتر، اماکنی ویژه در استادیوم های فوتبال برای حضور بانوان و خانواده ها در نظر گرفته شود تا آنان در فضایی امن و سالم شاهد بازیها باشند.
رییس سازمان تربیت بدنی در عین حال بر سالم سازی فرهنگی در محیط ورزشگاهها تأکید کرد و گفت: به هر حال باید تمام عوامل تأثیر گذار اعم از بازیکنان و تماشاگران فوتبال به سالم شدن فضای ورزشگاهها کمک کنند تا خانواده ها نیز بتوانند در محیطی خوب و سالم، بازیهای فوتبال باشگاهی و ملی را از نزدیک به تماشا بنشینند.

می‌دونم كه خيلی از دخترا از طريق بلاگ من از اين خبر خوش باخبر شدن. پس تبريك دخترا !!!!! 35.gif35.gif35.gif
من به عنوان يه دختر خبرنگار تا حداكثر يك ماه ديگه كارت رسمی سازمانم رو می‌گيرم و می‌تونم راحت برم ورزشگاه اما می‌دونم كه رفتن به آزادی به عنوان يه هوادار و تشويق تيم مورد علاقه‌م مزه ديگه‌ای داره.07.gif به خاطر همين ، به احتمال زياد اولين بازی كه درا به روی دخترا باز شه ، به عنوان يه تماشاگر به ورزشگاه می‌رم.04.gif
البته اين اقدام احمدی‌نژاد مطمئنا برای خاموش كردن عصبانيت دخترا به خاطر اتفاقات اخير (طرح مبارزه با بد حجابي!!!) بوده و خب نمی‌تونم انكار كنم كه واقعا ايشون سياست خوبی رو پياده كرده !!! 32.gif
البته هنوز خبرا در مورد اين اتفاق يكسان نيست. بعضي از منابع مي گن اين طرح فقط براي بازي‌هاي ملي اجرا مي‌شه و بعضي ديگه مي‌گن براي همه بازياي ملي و باشگاهيه ... 06.gif اگر موقع کنفرانس مطبوعاتی احتمالی علی‌آبادی مدرسه نبودم ، حتما می‌رم و خبرشو بهتون می‌دم.
فردا بعد بازی با ابومسلم آپ‌ديت می‌كنم ............. اميدوارم تيممون به مرحله بعد جام حذفی صعود كنه ........ 24.gif

/ 0 نظر / 21 بازدید